sienu apdare betons6

Sienu apdare mūsdienīgā stilā.

Trīs dažādi objekti, ar gandrīz vienādu sienu stilu. Mūsdienās tapetes un perfekti krāsotas sienas nav vairs tik populārs apdares veids. Mūsdienu cilvēkiem patīk pelēka krāsa un sienas līdzīgas “betona”apdarei, kas perfekti saskan ar vairākiem interjera akcentiem un kopumā izskatās ļoti gaumīgi.
Šis risinājums ir ļoti mūsdienīgs, drošs, viegli krāsojams, viegli atjaunojams, viegli kopjams, īpaši to novērtē cilvēki, kam mājās ir bērni vai dzīvnieki.
Panākt tādu sienu efektu var izmantojot vairākus materiālus. Mēs savos objektos izmantojam vai nu cementa kaļķa apmetumu, vai nu ģipsi MP-75, kas speciāli tiek iestrādāts raupjā veidā, kas līdzinās “dārgajiem” itāļu dekoriem (dekoratīvs itāļu apmetums).
Uzzini vairāk par iekšdarbu remontu, apskati mūsu lapu: https://bit.ly/IeksdarbuRemontDarbi, bet ja ir jautājumi, zvani: +371 25 148 657 vai raksti mums:📩 info@workinggroup.lv
Konsultācijas un tāmes sastādīšana – bez maksas.

sienu apdare betons1sienu apdare betons3sienu apdare betons8sienu apdare betons9sienu apdare betons5sienu apdare betons10sienu apdare betons13sienu apdare betons14

 

IMG_20210420_073619

Mini iekrāvēju Case noma

Ko mēs darījām šodien? Piegādājam mini iekrāvēju CASE klientam.🛻 Mini iekrāvēji CASE tiek izmantoti, lai pārvestu nelielus, zemes, smilšu daudzumus, nelielos attālumos, bez pagriezieniem.☝️ Pārsvarā tos izmanto ceļu būvniecībā, zemes darbos un tuneļu būvniecībā. 🚉
📌𝐍𝐎𝐌𝐀𝐒 𝐂𝐄𝐍𝐀𝐒:
👉Riteņu – 𝟐𝟓 𝐄𝐔𝐑/𝐡 ( 𝟖𝐡 = 𝟐𝟎𝟎 𝐄𝐮𝐫)
👉Ķēžu – 𝟐𝟖 𝐄𝐔𝐑/𝐡 ( 𝟖𝐡 = 𝟐𝟐𝟓 𝐄𝐮𝐫)
❗Svarīgi:
☝️ Strādājam gan ar juridiskām, gan ar fiziskām personām!
🚚Piegādes izdevumi pēc vienošanās;
🧭Minimālais stundu skaits ( 4h);
🛣️Strādājam ceļa posmā ( Rīga – Aizkraukle).
📲Zvani +371 25148657, vai raksti 📩info@workinggroup.lv;
org_b39fb86331b8c674_1620724410000

Privatmājas fasādes renovācija

Šajā karstajā dienā aktīvi darbojamies mūsu jaunajā objektā, veicot fasādes renovāciju.
Mēs piedāvājam fasādes siltināšanu ar dažādiem siltinājuma veidiem, kā, piemēram, putuplastu vai akmens vati. Gala apdarei piedāvājām dekoratīvo apmetumu vai ventilējamās fasādes tipa apdari kura ir bagātīga ar savu izvēles klāstu gan dizainā gan izmēros.
Zvani +371 25148657, vai raksti info@workinggroup.lv; apsekošana un tāmes sastādīšanā bezmaksas!

fasades-darbi2021

 

IMG_20210303_114400

Kapitālais remonts kura laikā tiek pārbūvēta visa biroja ēka.

Veicamo darbu saraksts ir ļoti plašs.
 • Sākam visu ar demontāžas darbiem. Nomainīsim logus un durvis, izbūvēsim jaunas griestu un sienu konstrukcijas, pārliksim grīdas segumus, izveidosim jaunas noliktavas telpas, sanitāro mezglu un modernus kabinetus, kā arī izbūvēsim ventilācijas, kondicionēšanas un apkures sistēmas.Neaizmirsīsim protams arī par par elektroinstalāciju, santehniku un kanalizācijas pārbūvi.

Remondarbi pirmajā stavā ir pabeigti, bet priekša vel ir 2, līdz ar ko būs vel daudz dažādas inyteresantas bildes un risinājumi.

Konsultācijas par remontdarbiem  +371 25148657; +371 28629057

 

WG-PadomsNr-12b-Djumtis

Metāldakstiņš un latojuma solis (dakstiņa profils un naglu lenta)

Garenlatojuma solis ir tieši tāds pats ,kā spāru solis – klasiskajā varianatā spāru solis ir no 400mm – 600mm atkarībā no konstukcijas.
Šķērslatojuma solis ir pavisam savādāks – klasiskajā variantā no 30 0-400mm atkarībā no jumta lokšņu profilējuma.
Mūsu uzdevums ir izskaidrot klientam iespējamos riskus un piedāvāt labāko risinājumu.

Konsultācijas par celtniecības darbiem: 📲 +𝟑𝟕𝟏 𝟐𝟓𝟏𝟒𝟖𝟔𝟓𝟕; +𝟑𝟕𝟏 𝟐𝟖𝟔𝟐𝟗𝟎𝟓𝟕;

jumts-darbi-padomi

Metāla dakstiņš un difūzijas membrāna (Difūzijas memrāna un naglu lenta).

Metāla dakstiņš un difūzijas membrāna (Difūzijas memrāna un naglu lenta).
Obligāti ir jāizmanto difūzijas mebrānai ( mitrums no konstrukcijas tiek laukā, bet kondensāts, kas rodas no jumta seguma netiek konstrukcijā un tiek novadīts uz ūdens reni. Gadījumā, ja jumts ir lēzens, tad jāizmanto biezāks materiāls g/ m2, bet ja slīpums ir pietiekami stāvs, tad var izmantot plānāku- jeb vieglāku g/m2, un šādas nianses arī ietekmē kopējās jumta izmaksas. Pastāv arī gadījumi, kad, neskatoties uz slīpumiem, ir nepieciešama ļoti, ļoti uzturīga difūzijas membrāna, tāpēc katrs objekts ir ļoti individuāls.

Mūsu uzdevums ir izskaidrot klientam iespējamos riskus un piedāvāt labāko risinājumu.

Konsultācijas par celtniecības darbiem: 📲 +𝟑𝟕𝟏 𝟐𝟓𝟏𝟒𝟖𝟔𝟓𝟕; +𝟑𝟕𝟏 𝟐𝟖𝟔𝟐𝟗𝟎𝟓𝟕;

1

Ēku siltināšana

Vasaras izskaņā un rudenī klienti ļoti bieži uzdod jautājumus par dzīvojamo māju un ēku siltināšanu. Mēs piedāvājam ēku siltināšanu ar dažādiem siltinājuma veidiem, kā, piemēram, putuplasts vai akmens vate. Gala apdarei piedāvājām dekoratīvo apmetumu vai ventilējamās fasādes tipa apdari kura ir bagātīga ar savu izvēles klāstu gan dizainā gan izmēros. Populārākais un pareizākais ēku siltināšanas veids ir siltināt tos ar fasādes vati jeb akmens vati, otrs populārākais veids ir siltināt ar cieto putuplasts. Katram no šiem siltinājuma veidiem ir savi plusi un mīnusi, kā arī ir cenu starpības. Ēku siltināšanas standarta risinājums ir 10 cm bieza siltumizolācija, bet jāskatās no kādiem materiāliem un kāda biezuma ir projektēta ēkas ārējās siena, Var gadīties kā siltumizolācijas biezums var palielināties arī līdz 15cm vai pat 20cm.
Standarta risinājums ēku siltināšanā ir:
Ārsienas bloki 300-400mm + siltumizolācija 100mm + armējums ar sietu + gatavais dekoratīvais apmetums vai
Ārsienu bloki 300-400mm + stiprinājumi/karkas + siltumizolācija 100mm + vēja plēve + stiprinājumi/karkas + apdares plāksnes.

Ēku siltināšanā ir vairāki būtiski ieguvumi, tādi kā:

 • Energoefektivitāte;
 • Zemākas apkures izmaksas;
 • Patīkams mikro klimats telpās;
 • Paildzinās ēkas mūža ilgums;
 • Būtiski palielinās ēkas vērtība;
 • Tiek uzlabots ēkas ārējais izskats;
 • Kā arī citi būtiski ieguvumi.

Viena no galvenajām kļūdām ēku siltināšanas procesā ir pasūtītāja vēlme visu izdarīt pēc iespējas ātrāk un lētāk – tas attiecas gan uz materiālu un darbaspēka izvēli. Tas var izraisīt tehnoloģijas neievērošanu un sienu siltināšanas process tiks izdarīts nekvalitatīvi un pavirši. Šī iemesla dēļ būs iztērētas finanses materiāliem un darba spēkam, bet vēlamais efekts nebūs iegūts un būs nepieciešami labošanas darbi, kas ir un būs vēl nepatīkamāki un dārgāki.

Lielu uzmanību nepieciešam pievērst arī:

 • Siltumizolācijas materiālu salaidumu vietu šuvju kvalitātei;
 • Dībeļu iedzīšanai tik dziļi ,lai nesaspiež vati un neveido bedri;
 • Loga aiļu apdarei;
 • Sieta pārlaidumu ievērošanai un armēšanai;
 • Tehnoloģiski pareiziem žūšanas procesiem;

Kopējās izmaksas ēku siltināšanā svārstās diezgan plašā cenu amplitūdā, tāpēc bez ēkas apsekošanas to ir ļoti grūti noteikt, jo katram objektam ir savas īpatnības.
Ja, nolēmāt veikt ēkas siltināšanas darbus, tad mūsu speciālisti labprāt aizbrauks pie Jums un sagatavos tāmi BEZ maksas 60km rādiusa ap Rīgu vai arī sniegs telefonisku konsultāciju.

Tieši tāpēc uz šiem un citiem jautājumiem mēs varam jums atbildēt aizpildot PIETEIKUMA FORMU zvaniet pa tel. Nr +371 25148657+371 28629057 vai rakstot e-pastu info@workinggroup.lv

116563473_1465626623630007_2321781767728679308_o

Kāpēc renovācija vecajām ēkām ir dārgāka?

Ēku renovācija jeb siltināšana „ vecajām” ēkām ir dārgāks pasākums ne kā jaunbūvēm, jo:

 • Fasādes plaknes praktiski vienmēr ir jālīmeņo, kas paņem papildus laiku
 • Līmeņošanas rezultātā ir lielāks patēriņš „siltumizolācijas līmei” vai „siltumizolācijai” vai „līmeņošanas profiliem” atkarībā no plaknes un izvēlētās fasādes.
WG-PadomsNr-15-brugis

Rekomendācijas bruģakmens līmeņa izveidei

Pirms bruģa ieklāšanas jāpadomā kāds varētu būs bruģakmens līmenis pie mājas, ja vēlaties visus lietusūdeņus novadīt no mājas pagalma prom uz tuvāko ielu, trotuāru, dobi, apstādījumiem u.c., neizmantojot notekūdeņu sistēmas izveidi pagalmā. Prakse rāda, ka šī iemesla dēļ samazinās cokola redzamā daļa un bieži vien pazūd esošo kāpņu pirmais vai pirmie divi pakāpieni, bet tas nav ne kas slikts, citreiz tas pat atrisina vēl citas papildus neērtības kā , piemēram, pa galvenajām ieejas durvīm var ieiet bez pakāpieniem.

1 (1)

Privātmājas būvniecība Ikšķilē

Uzsākam privātmājas būvniecību Ikšķilē. Būvējam energoefektīvu dzīvojamu māju un pirts ēku. Aptuvenā privātmāju platība ir 85 kvadrātmetri. Pirmais ko veicām ir ēku asu nospraušanu, saliekamo pamatu montāža, inženiertīklu izvadu montāža, pamatu hidroizolācija un siltināšana, pamatu aizbēršana, un nesošo sienu mūrēšana.

Esam tikuši līdz pārsedžu montāžai un lielo pārsedžu betonēšanai. Veicam pārsedžu, armatūras stiegrošanas un betonēšanas darbus. Dzīvojamās mājas pārsedžu betonēšanai, tika izmantoti mitrumizturības finieris, armatūra 10mm un 16mm, un betons ar marku C25/30. Bildēs var redzēt, ka esam sākuši jumta konstrukcijas izbūvi. Jumta konstrukcijas izbūve sākas ar mūrlatu nostiprināšanu pie mūra, izmantotie materiāli – 150x100mm, koka mūrlata, m12 vītņstieņi ar uzgriežņiem un divkomponentu ķīmiskā līme. Pie reizes arī iebetonējām pamatni skurstenim. Paralēli jumta konstrukcijas izbūvei sākam sienu armēšanu (keramzītbloku šuvju un poru aizvilkšanu).

Privātmājas būvniecība Ikšķilē rit pilnā sparā, un mēs esam tikuši līdz jumta konstrukcijas izbūvei. Konstrukcijas izbūvei tika izmantoti C24 koka stiprības klases spāres. Spāres savstarpēji tika samontētas ar “bendeli” jeb savilcēm, dažādos līmeņos, lai katra mājas istaba iegūtu lielāku griestu augstumu. Korē spāres tika nostiprinātas ar mitrumizturīgo finieri un savienotas ar uzgriežņiem. Paralēli spāru montāžai, starp spārēm tiek iestrādātas kokšķiedras vēja plāksnes, kas pasargās siltumizolāciju no ārējas vides iedarbības. Siltumizolācijas veids būs beramā / pūšamā vate, kuru iestrādās vidēji 45cm biezumā. Papildus ieguvums kokšķiedru plākšņu montāžai ir papildus ventilācija jumta konstrukcijai. Jumta konstrukcijas izbūve līdz spāru svētkiem ilga nepilnas 3 nedēļas.

Privātmājas būvniecība ir tikusi līdz jaunajam etapam. Pēc jumtas konstrukcijas izveides tikām arī pie pirmajiem fasādes darbiem. Bildē var redzēt, kā uzsākam plakano māla dakstiņu jumtu montāžu. Finiša taisnē – skursteņa mūrēšanu. Pabeigts pirmais posms fasādei – izveidots koka karkass priekš ventilējamās fasādes. Sekojiet līdzi tālākajiem privātmājas būvniecības procesiem.