Aizpildiet pieteikumu uz bezmaksas konsultāciju, speciālista izbraukšana un tāmes sastādīšana ir iekļauta

  Obligāti aizpildāmie lauki (*)

  Visbiežāk cilvēku interesējošie jautājumi...

  Uzņēmums “Working Group” projektē, izgatavo, piegādā un montē ventilējamās fasādes Rīgā un visā Latvijā. Mēs piedāvājam klientiem inovatīvas sistēmas un realizējam projektus, jebkuras sarežģītības līnemī. Mums ir svarīgi veidot ilgtermiņa attiecības ar klientiem, tāpēc mēs piedāvājam kvalitatīvu darbu, izdevīgas cenas un darbi tiek izpildīti noteiktajos termiņos.

  Pēdējos gados ventilējamās fasādes plaši izmanto dzīvojamo, rūpniecisko un komerciālu objektu īpašnieki , lai radītu unikālu ēkas izskatu. Klienti novērtē izturību, dizainu, augstas ekspluatācijas īpašības, vienkāršu apkalpošanu Ventilējamo fasāžu montāža ir nepieciešama, lai palielinātu ēkas izturību un dotu estētisko izskatu. Pateicoties šīm konstrukcijām sienas izlīdzinās un iegūst skaistu izskatu, bet ēka kļūst siltāka un drošāka.

  Ventilējamo fasāžu galvenās atšķirīgās īpašības:

  Tehnoloģiju daudzpusība: ventilējamās fasādes tiek veiksmīgi pielietotas jebkura veida ēku ārējai apdarei.
  Uzstādīšanas ātrums: ventilējamās fasādes tiek montētas uz ēkas bez īpašas būvlaukuma iepriekšējas sagatavošanas.
  Aizsargfunkcijas: ventilējama fasāde gatavā formā ir sava veida korpusa ēka, kas veiksmīgi aizsargā visu struktūru no atmosfēras un citiem destruktīviem vides faktoriem.
  Eksterjera sortiments: ar  ventilējamām  fasādēm palīdzību ir iespējams izveidot praktiski jebkuras formas un faktūras, kas pieņemti mūsdienu arhitektūrā vai imitē senatni. Sienu ārējā virsma var būt noklāta ar  keramikām flīzēm, plastmasas paneļiem, koku utt.
  Remonta vienkāršība: Bojātus konstrukcijas elementus var viegli demontēt un nomainīti uz jauniem.
  Rekonstrukcijas darbi: Sagrautās fasādes izmantojot ventilējamo fasāžu tehnoloģiju var tikt veiksmīgi atjaunotas.
  Izturība. Ventilējāmo fasāžu kalpošanas laiks ir vairāk nekā 30 gadi.
  Siltumizolācijas īpašības: struktūra un īpašas pielietojamo materiālu īpašības ļauj ietaupīt uz apkures un ēku dzesēšanas.

  1. Ārsiena
  2. Stiprinājumi / karkass
  3. Siltumizolācija
  4. Vēja plēve
  5. Gaisa starp slānis
  6. Stiprinājumi / karkass
  7. Apdare

  No kā sastāv:

  Pildījums. Uzstāda tieši uz nesošās sienas. Īpaša materiāla struktūra spēj nodrošināt siltumu un skaņas izolāciju pateicoties šķiedrainam materiālam.
  Aizsardzība no vēja un mitruma. Membrānu auduma pieejamība ļauj aizsargāt pildījumu no ārējo dabas faktoru, proti, no vēja.
  Gaisa spraugas pieejamība. Ventilējamās fasādes veidiem ir īpaša atšķirība no citām, tā ir gaisa starp slānis. Gaisa starpslānis dod iespēju brīvi cirkulēt gaisam, kas novērš pārmērīga mitruma vai siltuma parādīšanās.
  Stiprinājuma apakšsistēma. Ar dībeļiem piestiprina pildījumu un siltuma aizsardzības audumu, bet uz pašas sienas ir kronšteinu kopums, pateicoties kuram tiek veikta dažādu element fiksācija. Tādā veidā paredzēts līdzsvarots slodzes sadalījums uz sienas.
  Apdares materiāli. Ja fasādei ir jāievēro aizsardzības funkciju, tad pašam apdares materiālam nevajadzētu būt ar mazāku izturību.  Kā arī materiālam jābūt vieglam, tāpēc tieši šāda likumsakarība ir ventilācijas fasādēm

  w-fasades

  MŪSU PRIEKŠROCĪBAS

  Quality-Wg

  3 GADI

  DARBA KVALITĀTES GARANTIJA

  Architect-Icon

  INDIVIDUĀLA PIEEJA

  UN RISINĀJUMI KATRAM OBJEKTAM

  white-male-1834101_1920

  STRĀDĀJAM AR SERTIFICĒTIEM UN

  PĀRBAUDĪTIEM MATERIĀLIEM

  Worker-search

  OBJEKTA APSEKOŠANA UN TĀMES SASTĀDĪŠANA

  BEZ MAKSAS

  Darba process

  Mūsu darbi

  DARBA ETAPI

  ZVANS VAI
  E-PASTS

  Atsūtiet mums Jūsu projektu, vai uzdodiet jautājumu pa tālruni.

  IZBRAUKUMS

  Mūsu speciālisti atbrauks pie Jums un veiks nepieciešamus mērījumus.

  TĀMĒŠANA

  Īsa laika posmā mēs sastādīsim tāmi jūsu objektam un nosūtīsim to uz saskaņošanu.

  SKAŅOŠANA / LĪGUMS

  Pēc tāmes saskaņošanas mēs parakstīsim līgumu un nepieciešamajā laikā saksim darbu.

  Par ventilējamām fasādem

  Mūsdienu būvniecībā arvien lielāku popularitāti iegūst ventilējamās fasādes. Prasības ārējai ēku apdarei ietver uzdevumu risinājumus no funkcionālajiem līdz estētiskiem. Ventilējamo fasāžu montāža ir nepieciešama, lai palielinātu ēkas izturību un dotu estētisko izskatu. Pateicoties šīm konstrukcijām sienas izlīdzinās un iegūst skaistu izskatu, bet ēka kļūst siltāka un drošāka.

  Ventilējamās fasādes — paredzētas dizaina apdarei, siltināšanai un ēku ārsienu aizsardzībai no nelabvēlīgo klimatisko apstākļu iedarbības. To pielietojuma sfēra ir diezgan plaša — tajā ietilpst gan sabiedriskās, gan dzīvojamās, kā arī rūpnieciskās būves. Šīs apdares veids ļauj sasniegt efektīvu kondensāta novēršanu gan no ēkas sienas, gan no paša siltinājuma slāņa. Salīdzinājumā ar cita veida ārējo apdari, ventilējamās fasādes izceļas ar augstām siltumizolācijas īpašībām, iespēju pielietot praktiski jebkuru apdares materiālu, kas neprasa pastāvīgu remontu. Mūsu uzņēmums ir pierādījis sevi kā ventilējamo fasāžu profesionāls! Mēs uzņemamies gan vienkāršus pasūtījumus, gan sarežģītus daudzfunkcionālus projektus.

  Produkti

  Fasādes siltināšanu sistēmas ar kurām mēs strādājam  – tuvāk ar produktiem un to specifiku var iepazīties ražotāja mājas lapā

  Aizpildiet pieteikumu

  Nosūtīet mums Jūsu kontāktus vai projektu un mēs piedavāsim Jums labākus risinājumus un izdevigākas cenas!


   Obligāti aizpildāmie lauki (*)

   Maksimālais faila izmērs: 2 MB. Atļautie paplašinājumi: jpg, jpeg, gif, png, pdf.