PĪTIE ŽOGI

zabor-setka-workinggroup

Aizpildiet pieteikumu uz bezmaksas konsultāciju, speciālista izbraukšana un tāmes sastādīšana ir iekļauta

  Obligāti aizpildāmie lauki (*)

  Pīto žogu veidi un montāžā

  Pītais žogu tīkls tagad ir visplašāk pieejamais bez lieliem naudas līdzekļu ieguldījumiem. Tas ir izgatavots no tērauda pītas stieples, kur cinkotās stieples biezums ir 2,5/2,8 mmю vai cinks + PVC 3/3,5 mm. Pītā tīkla žogam ir roboti lodziņi ar izmēru 40×40 mm vai 50×50 mm vun 60×60 mm. PVC pārklājums tīklam ir ne mazāk efektīvs. Krāsainais polimērs lieliski pasargā metālu no korozijas un sniedz tīkla žogam aizsardzību un dekoratīvu izskatu. Uzstādīšana, izmantojot pareizu nostiepšanas tehnoloģiju, nodrošina ātru žoga salikšanu par salīdzinoši mazu cenu. Žoga tīkls nostiepjams, izmantojot papildu stiepli un nostiepējus, kas ar plāksnītēm tiek piestiprināti stabam.

  Žoga augstums var būt no 1000mm līdz pat 6000mm iežogojums no vieglas metāla konstrukcijas ir ideāls risinājums privātmājām, tenisa kortiem, volejbola, basketbola, futbola, beisbola laukumiem, golfa laukumiem, bērnu dārziem, skolām un multifunkcionāliem stadioniem. Iespējams arī izmantot aizsarg-norobežojumam ražošanas objektos.
  Pārklājums: cinkots vai cinkots + PVC (zaļā krāsā).

  Uz lielāku apjomu  atlaides.

  Uzņēmumā darbojas arī šāda profila speciālisti, kas pēc visiem būvniecības procesiem veiks arī žogu un vārtu montāžu, realizējam jebkuras sarežģītības projektu no idejas līdz ”atslēgai”.

  Pīto žogu bildes

  Aizpildiet pieteikumu

  Nosūtīet mums Jūsu kontāktus vai projektu un mēs piedavāsim Jums labākus risinājumus un izdevigākas cenas!


   Obligāti aizpildāmie lauki (*)

   Maksimālais faila izmērs: 2 MB. Atļautie paplašinājumi: jpg, jpeg, gif, png, pdf.