Veikt kvalitatīvu, praktisko un lēto veikala remontu un skaistu iekšējo apdari – grūti. Tirdzniecības vadība tā jau prasa ievērojamas izmaksas – preču iegāde, darbinieku štata uzturēšana, komunālo pakalpojumu apmaksa, tādēļ, pieņemot lēmumu remonta veikšanai, nepieciešams meklēt kompromisu starp cenu un kvalitāti.

Tirdzniecības centriem un veikaliem ir daudz vēlamās un obligātās apdares prasības. Visiem izmantotiem materiāliem jāatbilst sanitārās un ugunsdrošības inspekcijas prasībām. Tirdzniecības zālēm ļoti svarīgs ir apgaismojums, kas vienmērīgi sadalīts starp zāli, stalažām un plauktiem. Kā arī ļoti svarīgi, lai visi pamati viegli notīrāmi no ielas netīrumiem.

Mūsu uzņēmums piedāvās Jums remonta un apdares darbu variantus, vai tas būs paviljons, veikals vai tirdzniecības centrs , ņemot vērā Jūsu finansiālās iespējas un netaupot uz kvalitātes. Materiālu daudzveidība būvniecības tirgū ļauj izvēlēties variantu, kas izdevīgs pasūtītājam, bet kas attiecas uz pašu veikala remontu un apdari veikala, to veic profesionāļu brigāde un darba kvalitāte paliek nemainīgi augsta.

Uzņēmums Working Group gatavs piedāvāt visu pakalpojumu klāstu, kas attiecās uz veikalu un tirdzniecības centru remonta un apdares darbiem. Lai sīkāk uzzināt par izmaksām un termiņiem  zvaniet mūsu menedžeriem pa tālruni +371 25148657; +371 28629057 viņi ar prieku sniegs jums konsultācijas par visiem jūs interesējošiem jautājumiem.

Aizpildiet pieteikumu uz bezmaksas konsultāciju, speciālista izbraukšana un tāmes sastādīšana ir iekļauta

    Obligāti aizpildāmie lauki (*)

    MŪSU DARBI