SIENU APDARE

Sienas vienmēr ir tā telpas daļa, kas vienmēr ir acīmredzama, un aizņem galvenokārt lielāko daļu no visas apdares, salīdzinājumā ar grīdu un griestiem. Tāpēc sienu apdare principā ir galvenais, lai izveidotu istabas interjeru. Lai katra atsevišķā telpā, saskaņā ar tās īpašībām, ir vērts izmantot tos vai citus apdares materiālus. Pirms uzsākt sienu apdari, tās nepieciešams izlīdzināt. Ja sienas ir ļoti nelīdzenas un ir defekti, labākais veids, lai tās izlīdzinātu – ģipškartons, bet tas atņem daļu no telpas. Ja sienas principā ir līdzenas un ir nelielas plaisas, tad izlīdzināšana lietderīgāk būs veikt, izmantojot sausos maisījumus, piemēram, apmetumu un špakteles.

Tagad tiksim skaidrībā, kādi vispār ir sienu apdares un dekorēšanas veidi, uzstādīšanas tehnoloģijas, priekšrocības un trūkumi.

KRĀSOŠANA

Sienu krāsošana ir principā novecojusi metode, bet tā labi sader, izmantojot citus apdares veidus. Galvenokārt izmanto ūdens emulsijas, ūdens dispersijas un akrila krāsu, kas nav pretrunā ar mitruma apmaiņu un dod kvalitatīvu segumu. Ūdens emulsijas krāsu var izmantot tapešu un apmetumu krāsošanai. Pie īpašībām var attiecināt,  ka pievienojot krāsu piedevas var dekorēt sienas dažādās krāsās un krāsu toņos.

DEKORATĪVAIS APMETUMS

Dekoratīvais apmetums ir samērā jauns apdares materiāls. Pie īpašībām var attiecināt, ka nebaidās no mitruma, izturīgs pret mehāniskām iedarbībām, viegli uzklājams un liela krāsu gammas izvēle. Uzklāšanu bez problēmām veic praktiski uz jebkuras virsmas. Materiāls labi tiek uzklājams uz betona, ģipškartona, ķieģeļa, koka, akmens. Apmetums — lieliska alternatīva tapetēm jebkurā dzīvojamā un rūpnieciskā telpā.

TAPETES

Tapešu līmēšana – vecais sienu apdares veids, bet joprojām ir viens no populārākajiem. Liela popularitāte piemīt krāsojamām tapetēm. Pie īpašībām var attiecināt vienkāršu apdares veidu, lielu krāsu un zīmējumu izvēli.

KERAMIKAS FLĪZES

Keramikas flīzes – izturīgs un praktisks materiāls. Pārsvarā tiek izmantotas virtuvē, vannas istabā un tualetē. Pie īpašībām var attiecināt ūdens atgrūšanu, izturību, vieglu mazgāšanu, lielu faktūras, formas, krāsas un attēlu izvēli.

Lai saņemt konsultāciju par sienam (bezmaksas izbraukuma pieteikšana, uzmērīšana, tāmes sastādīšana, izmaksu saskaņošana, termiņu saskaņošana utt.) lūdzām sazināties ar mūsu speciālistiem pa tālruni: +371 25148657; +371 28629057 vai rakstot uz e-pastu info@workinggroup.lv

Aizpildiet pieteikumu uz bezmaksas konsultāciju, speciālista izbraukšana un tāmes sastādīšana ir iekļauta

    Obligāti aizpildāmie lauki (*)

    MŪSU DARBI