Runājot par privātmājas kapitālo remontu mēs vienmēr iedomājamies par problēmām un stresu. Tomēr Jūsu remontam nav jābūt obligāti šādam, ja Jūs griežaties pie viena uzņēmuma, kurš veic kompleksa darbus un ir atbildīgs par visu.

Jums pat nebūs nepieciešams pārbaudīt darba procesu dažādos etapos, tikai un vienīgi izvēlēties visus materiālus, saskaņot tāmi un ievākties jaunajā mājā pēc dažiem mēnešiem!

Mūsu uzņēmums piedāvā privātmāju remonta un apdares pakalpojumus Rīgā un Rīgas rajonos. Visi remonta darbi tiek veikti ņemot vērā plānoto dizainu un telpas īpašības. Mēs izmantojam tikai pārbaudītus augstās kvalitātes būvniecības materiālus un veicam vecās apdares un iekšējo konstrukciju demontāžu.

Dzīvojamās mājas iekšējā apdare, tā ir tikai puse no darba, jo ēkai nepieciešams noformējums arī no ārpuses. No fasādes atkarīgas daudzas ēkas ekspluatācijas īpašības, tāpēc ārējā apdare ir nepieciešamais etaps, atbildīgā pieeja ar kuru nevajag aizmirst.

Uzticiet savu remontu uzņēmumam Working Group speciālistiem un mēs garantējam ka Jūs paliksiet apmierināti ar rezultātu. Mēs esam pārliecināti par darbu izpildes kvalitāti un sniedzam 3 gadu garantiju.

Lai saņemt konsultācijas par dzīvokļa vai mājas renovāciju vai iekšdarbiem (bezmaksas izbraukuma pieteikšana, uzmērīšana, tāmes sastādīšana, izmaksu saskaņošana, termiņu saskaņošana utt.) lūdzām sazināties ar mūsu speciālistiem pa tālruni: +371 25148657; +371 28629057 vai rakstot uz e-pastu info@workinggroup.lv

Aizpildiet pieteikumu uz bezmaksas konsultāciju, speciālista izbraukšana un tāmes sastādīšana ir iekļauta

    Obligāti aizpildāmie lauki (*)

    MŪSU DARBI