Kompānija Working Group saviem klientiem piedāvā veco elektroinstalācijas nomaiņu, kapitāla remonta ietvaros. Ne visi zina, ka veicot kapitālo remontu dzīvoklī ieteicams obligāti nomainīt visus elektrības vadus , īpaši ja tie netika mainīti kopš ēku būvniecības. Nepieciešamību nosaka, piemēram, tas, ka tajā laikā tika izmantota vienkāršākā zemēšanas sistēma, kura nebija paredzēta mūsdienīgo elektrības ierīču izmantošanai. Šodien ikvienā dzīvoklī ir tik daudz jaudīgas sadzīves tehnikas, tāpēc nepieciešams atjaunot vecas elektroinstalācijas un atbrīvoties no pagarinātājiem. Jāatceras, ka lielākajā daļā dzīvokļu, elektrības vadi ir izgatavoti no alumīnija stieplēm, kas vada strāvu sliktāk nekā vara vads, turklāt, kontaktu savienojuma vietās deformējās un lūzt.
Veicot kapitālo remontu mūsdienīgā vadu likšana un kontaktligzdu/slēdžu uzstādīšana tiek veikta saskaņā ar iepriekš izstrādāto plānu un elektrodrošības prasībām.
Uzticiet elektroinstalācijas darbus uzņēmuma Working Group profesionāļiem un varat būt pārliecināti par darbu izpildes augsto kvalitāti. Mēs veicam elektroinstalācijas darbus kapitāla remonta ietvaros dzīvokļos, mājās, kotedžas un rūpnieciskas ēkās.
Veicamo darbu saraksts:
Jaunas elektroinstalācijas montāža objektā (jebkuras sarežģītības).
Iekšējā un ārējā apgaismojuma montāža (mājās, dzīvokļos, ofisos, veikalos, rūpnieciskās ēkās).

Veicamo darbu saraksts:

 • Kontaktligzdu un slēdžu montāža
 • Paneļu uzstādīšana un nomaiņa.
 • Sadzīves tehnikas pieslēgšana.
 • Silto grīdu likšana vannas istabās un balkonos
 • Jumta notekas apsildēs un citur.
 • Veicas iezemēšanas darbus un zibens stieņa uzstādīšanu.
 • Piedāvājam ugunsdrošības un signalizācijas sistēmas montāžu un uzturēšanu.

Kapitālā un kosmētiskā remonta izmaksas katram pasūtījumam tiek aprēķinātas individuāli. Uz izmaksām ietekmē montāžas darbi un izmantotie būvniecības materiāli. Lai precīzi aprēķināt cik izmaksas remonts, izmantojiet mūsu speciālista bezmaksas izbraukuma pakalpojumu.
Lai saņemt konsultācijas par dzīvokļa vai mājas remontu (bezmaksas izbraukuma pieteikšana, uzmērīšana, tāmes sastādīšana, izmaksu saskaņošana, termiņu saskaņošana un ttt.) Lūdzām sazināties ar mūsu speciālistiem pa tālruni: +371 25148657; +371 28629057 vai rakstot uz e-pastu info@workinggroup.lv

Aizpildiet pieteikumu uz bezmaksas konsultāciju, speciālista izbraukšana un tāmes sastādīšana ir iekļauta

  Obligāti aizpildāmie lauki (*)

  MŪSU DARBI