Uz šodienu ir daudz  griestu apdares variantu, pateicoties kuriem ir iespējams izveidot savu neatkārtojamu interjeru. Vienkāršākais griestu apdares variants – krāsošana ar līmes vai ūdens emulsijas krāsām. Griestus var arī aplīmēt ar tapetēm vai putuplasta griestu plāksnēm. Šodien ļoti populāri piekārtie griesti, kurus stiprina pie griestiem ar konstrukcijām. Šajā gadījumā griestu plakni veido gatavie elementi (ģipškartona loksnes, plātnes, līstes, kasetes), kas tiek montēti pie metāla karkasa, kas piekārts pie pārseguma. Piekārtiem griestiem ir īpaši pievilcīgs tas, ka šajās griestu sistēmās var paslēpt inženierkomunikācijas. Tajos var iebūvēt dažādus jaunās paaudzes gaismas elementus, viegli montējamie,  ļauj efektīvi risināt jautājumu par apgaismojumu, veido labu akustiku telpā un uzlabo kopējo izskatu, interjeru.
Kvalitatīvs griestu remonts ir ļoti atbildīgs uzdevums, kas pa spēkam tikai profesionāļiem. Pirms demontāžas darbiem, ir nepieciešams veikt virsmas attīrīšanu no vecā pārklājuma. Turklāt, ir nepieciešama apstrāde ar speciāliem pret sēnīšu līdzekļiem.
Tikai pēc tam, kad sagatavošanas darbi tiek pabeigti, mūsu speciālisti veiks griestu montāžu ar turpmāko šuvju apstrādi. No griestu kvalitātes būs atkarīga apdares darbu kvalitāte.
Mūsu speciālisti veiks jebkuras sarežģītības un formas griestu remontu,  var veikt jebkuru griestu apdares variantu: vai tas būtu –  piekaramie griesti, nostiepjamie griesti, apmetums griestiem, ģipškartona griesti.

Aizpildiet pieteikumu uz bezmaksas konsultāciju, speciālista izbraukšana un tāmes sastādīšana ir iekļauta

    Obligāti aizpildāmie lauki (*)

    MŪSU DARBI