Nopērkot dzīvokli vai māju, jaunie īpašnieki vairakkārt aizdomājās par kapitālo remontu , lai interjers un dizains pilnīgi atbilstu viņu vēlmēm. Ar sienām un griestiem gandrīz visi zina ko darīt un kas jādara, bet lai remontētu grīdas savā mājoklī, zina ne katrs.

Grīdas var būt betona vai parketa, ar flīzēm vai laminātu, ar linoleju vai citu grīdas segumu, kas padara dzīvokli vai māju mājīgu un skaistu. Lai dzīvoklis vai māja būtu ne tikai skaists, bet arī drošs, grīdu remontu jāveic ar īpašu rūpību un kvalitāti. Pie tam grīdu remonts ir ļoti labs iemesls, lai tās siltinātu, ja ir nepieciešamība!

Neatkarīgi no tā, kādi iemesli mudina jūs, remontēt grīdas (čīkstēšana, bojāts parkets, saskrāpēts linolejs vai kapitālā remonta process), jebkurā gadījumā  ir vērts saņemties un ķerties klāt pie šī pasākuma, lai dzīvotu jaukā, skaistā un atjaunotā telpā. Pasūtīt grīdas remontu, kurš Jūs priecēs ilgus gadus, Jūs variet mūsu uzņēmumā.

Grīdas remonts sākas ar vecā seguma demontāžu. Linoleju, parketu vai citu grīdas seguma veidu nepieciešams izjaukt un veikt grīdas dēļu apskati. Parasti, ja māja ir veca, tā pieprasa pilnīgo grīdas nomaiņu, līdz ar to, tās arī nepieciešams demontēt.

Pēc visu veco būvniecības materiālu demontāžas un sakopšanas no būvgružiem var sākt jaunas grīdas montāžu.  Ja konstrukcija vairs nav lietojams no mitruma , kas nāk no pagraba, tad nepieciešams veikt preventīvos pasākumus un mainīt konstrukciju  vai atjaunot vai pastiprināt un savest kārtībā pirms būs uzsākti grīdas siltināšanas un montāžas darbi.

Mēs veicam pilna cikla grīda remonta darbus, sākot no demontāžas izmantojot pārbaudītās tehnoloģijas un ievērojot Eiropas kvalitātes standartus, piedāvājam visu veidu grīdas segumu likšanas darbus, sākot no flīzēm, linoleja  un lamināta un beidzot ar mūsdienīgām pašizlidzīnošām grīdām.

Grīdu remonta izmaksas katram pasūtījumam tiek aprēķinātas individuāli.

Izmaksas ietekmē komplekso darbu apjom, sarežģītība, tehnoloģiskie procesi un, protams,  izmantotie būvniecības materiāli.

Lai saņemt konsultāciju par dzīvokļa vai mājas  grīdas seguma ieklāšanu vai remontu (bezmaksas izbraukuma pieteikšana, uzmērīšana, tāmes sastādīšana, izmaksu saskaņošana, termiņu saskaņošana utt.) lūdzām sazināties ar mūsu speciālistiem pa tālruni:+371 25148657; +371 28629057 vai rakstot uz e-pastu info@workinggroup.lv

Aizpildiet pieteikumu uz bezmaksas konsultāciju, speciālista izbraukšana un tāmes sastādīšana ir iekļauta

    Obligāti aizpildāmie lauki (*)

    MŪSU DARBI