IEKŠDURVIS  un ĀRDURVIS

Mūsu speciālisti, kapitāla remonta ietvaros, rūpīgi izpildīs veco durvju demontāžu un veiks jauno durvju montāžu tehnoloģiski pareizi un kvalitatīvi iepriekš saskaņojot visu montāžas darbu apjomu. Mēs stingri ievērojam durvju uzstādīšanas darbu secību, veicot visas paredzētas normas, kas nodrošina precizitāti un uzticamību.
Profesionālai iekšdurvju un ārdurvju uzstādīšanai ir virkne neapstrīdamo priekšrocību, pateicoties, kuriem durvis Jums kalpos ilgus gadus. Montāžas laikā svarīgs ir katrs sīkums, sākot no materiāla, no kura tiek ražotas durvis un beidzot ar sienu un grīdu līdzenumu un materiālu no kura tie uzceltas sienas.
Kvalitatīva durvju uzstādīšana, tas ir labvēlīgs mikroklimats telpās, mājīgums un komforts, bet arī estētika jūsu mājās.

Remonta izmaksas katram pasūtījumam tiek aprēķinātas individuāli. Uz izmaksām ietekmē demontāžas un montāžas darbi.

Durvīm  ir dažāda kvalitāte, dizains un cena – tāpēc tas ir rūpīgi jāapsver kādu ražotāju izēlēties

Lai saņemt konsultāciju par durvim (bezmaksas izbraukuma pieteikšana, uzmērīšana, tāmes sastādīšana, izmaksu saskaņošana, termiņu saskaņošana utt.) lūdzām sazināties ar mūsu speciālistiem pa tālruni: +371 25148657; +371 28629057 vai rakstot uz e-pastu info@workinggroup.lv

Aizpildiet pieteikumu uz bezmaksas konsultāciju, speciālista izbraukšana un tāmes sastādīšana ir iekļauta

    Obligāti aizpildāmie lauki (*)

    MŪSU DARBI