Viens no pirmajiem remonta etapiem  ir demontāžas darbi, kurus jāveic ievērojot visas prasības, ieteikumus un normas. Jebkura veida remontu –  dzīvokļu kosmētiskais, kapitālais un tā sauktais eiro remonts ir neiespējami iedomāties bez dažādas sarežģītības pakāpēm demontāžas darbiem. Demontāžas darbi ir vienkārši nepieciešami, lai turpmāk veiktu remonta un apdares darbus dzīvoklī. Demontāžas darbus, kā arī visi pārējie celtniecības, apdares un remonta veidi prasa kvalitatīvu izpildi, lai izvairītos no sienu un griestu nesošo konstrukciju bojājumiem. No pirmā acu skatiena  nav sarežģīts darbs, bet prasa daudz vairāk laika un līdzekļu nekā plānots. Tāpēc ir vērts vērsties pie meistariem, kas prot darīt savu darbu. Demontāža tas ir sava veida pirms remonta darbi, veicot kurus, ir nepieciešams kvalitatīvi sagatavot visas esošās sienas un griestu virsmas. Kam gan citam, ja ne profesionāļiem, labāk zināt, kā tiks veikti visi pārējie remontdarbi dzīvoklī, kur un kā demontēt apmetumu uz sienām un griestiem, vai attīrīt segumiem līdz kādam noteiktam slānim.

Izvēloties izpildītāju demontāžas darbiem, ir vērts pievērst uzmanību ne tikai pakalpojumu izmaksām, bet arī pieejamiem resursiem, pieredzējušiem meistariem, instrumentiem un celtniecības tehnikai, kā arī uz atbildīgo attieksmi un rūpīgu pieeju darbam.

Demontāžu veicam ne tikai sienām, griestiem un grīdām, bet arī inženierkomunikācijām.

Vārds demontāža nenozīmē jaukt, demolēt vai postīt, bet demontāža nozīmē arī gala iekārtu uzmanīgu noņemšanu atkārtotai montāžai, kā, piemēram, – ja veicat daļēji kapitālu vai kosmētisku remontu nepieciešams ir demontēt – lampas, gaismas slēdžus, spoguļus vai pat iespējams durvju aplodās jeb apdari.  Ja remonts ieplānots virtuvē vai vannas istabā, tad neiztikt bez klozet poda, vannas, izlietnes,  jaucējkrānu, dušas, iebūvējamo mēbeļu demontāžas un atkārtotas montāžas pēc remonta darbiem

Runājot par inženierkomunikācijām veicam – elektroinstalācijas, veco stāvvadu ( ūdens, kanalizācija) demontāžu un montāžu tāpēc šī ir ļoti ļoti svarīga pozīcija, jo ne visi meistari māk demontēt lietas tā ,lai tas nesagādātu papildus izmaksas vai problēmas izbūves laikā un būtu iespējas veikt gala iekārtu atkārtotu uzstādīšanu, jo tas prasa atbildību un pacietību.

Lai saņemt konsultāciju par dzīvokļa vai mājas renovāciju vai iekšdarbiem (bezmaksas izbraukuma pieteikšana, uzmērīšana, tāmes sastādīšana, izmaksu saskaņošana, termiņu saskaņošana utt.) lūdzām sazināties ar mūsu speciālistiem pa tālruni: +371 25148657; +371 28629057 vai rakstot uz e-pastu info@workinggroup.lv

Aizpildiet pieteikumu uz bezmaksas konsultāciju, speciālista izbraukšana un tāmes sastādīšana ir iekļauta

    Obligāti aizpildāmie lauki (*)

    MŪSU DARBI