Pēc ekonomistu aprēķiniem, biroju darbinieki strādā par 15-20% efektīvāk nomainot veco darba vietu uz jaunajām (atjaunotām un pareizi iekārtotām). Mēs ne tikai remontējam birojus, mēs piedāvājam Jums veikt investīcijas pārdošanas apjoma pieaugumā.

Kompānija Working Group kvalitatīvi veiks kompleksa vai daļējo biroja remontu. Visi celtniecības un remonta darbi tiek veikti “līdz atslēgai” ievērojot klienta prasības un vēlmes. Sen jau zināms, ka komfortabli darba apstākļi ievērojami uzlabo veiktspēju darba kolektīvā. Daudzi partneri, investori un pat konkurenti veido viedokli par uzņēmumu, balstoties uz biroja remontu un dizainu, tāpēc kvalitatīvi veiktais remonts kopumā palielinās uzņēmuma panākumus.

Augošie uzņēmumi bieži saskaras ar nepieciešamību izveidot jaunas darbavietas maza mēroga telpās un optimizēt telpu. Šādās situācijās biroja remonts ar pārplānošanu kļūst par ideālu risinājumu visām augstāk minētām problēmām.

Mūsu uzņēmums veic jebkuras sarežģītības biroju remontu Rīgā un rajonos (60 km ap Rīgu).  Mēs piedāvājam izdevīgus nosacījumus, tikai un vienīgi kvalitatīvus pakalpojumus, garantiju uz 3 gadiem. Veicam bezmaksas uzmērīšanu, kuru var pasūtīt pa tālruni. Speciālists sastāda tāmi. Mēs saskaņojam termiņus, izmaksas biroja remontam ‘’līdz atslēgai’’, apdares veidus. Sniedzam tāmes paraugu biroja remontam ar materiāliem. Ja pasūtītāju tāme apmierina, tad slēdzam līgumu.

Remonta izmaksas katram pasūtījumam tiek aprēķinātas individuāli. Uz izmaksām ietekmē montāžas darbi un izmantotie būvniecības materiāli. Lai precīzi aprēķināt cik izmaksas remonts, izmantojiet mūsu speciālista bezmaksas izbraukuma pakalpojumu.

Lai saņemt konsultācijas par biroja remontu (bezmaksas izbraukuma pieteikšana, uzmērīšana, tāmes sastādīšana, izmaksu saskaņošana, termiņu saskaņošana u.t.t) Lūdzām sazināties ar mūsu speciālistiem pa tālruni: +371 25148657; +371 28629057 vai rakstot uz e-pastu info@workinggroup.lv

Aizpildiet pieteikumu uz bezmaksas konsultāciju, speciālista izbraukšana un tāmes sastādīšana ir iekļauta

    Obligāti aizpildāmie lauki (*)

    MŪSU DARBI