PIELIKUMS:  

  Visbiežāk uzdotie jautājumi

  ir par dzīvojamo māju un ēku siltināšanu. Mēs piedāvājam fasādes siltināšanu ar dažādiem siltinājuma veidiem, kā, piemēram, putuplastu vai akmens vati. Gala apdarei piedāvājām dekoratīvo apmetumu vai ventilējamās fasādes tipa apdari kura ir bagātīga ar savu izvēles klāstu gan dizainā gan izmēros.
  • Cik biezu siltumizolāciju izmantot?
  Standarta risinājums ir 10 cm bieza siltumizolācija, bet jāskatās no kādiem materiāliem un kāda biezuma ir projektēta ēkas ārējās siena. Siltumizolācija var gadīties, ka ir nepieciešama arī 15cm vai par 20 cm.
  • Kādu materiālu izmantot siltināšanai?
  Populārākais un pareizākais veids veids ir siltināt ar fasādes vati jeb akmens vati. Otrs populārākais veids ir siltināt ar cieto putuplasts. Katram no šiem siltinājuma veidiem ir savi plusi un mīnusi, kā arī ir cenu starpības.
  • Kāda ir labākā gala apdare?
  Apdares tips ir atkarīgs vai fasāde ir ventilējamā tipa vai dekoratīvā apmetuma tipa. Katrā no šiem fasādes paveidiem ir savi apdares materiāli, kas ir pilnīgi dažādi katram no tipiem. Nav labākās apdares, jo jāskatās pēc izvēlētā fasādes tipa kā jau tika minēts un atvēlētā budžeta, pēc kura arī vadās cilvēki un piemeklē sev labāko variantu.
  • Kādi ir standarta risinājumi?
  Ārsienas bloki 300-400mm + siltumizolācija 100mm + armējums ar sietu + gatavais dekoratīvais apmetums vai
  Ārsienu bloki 300-400mm + stiprinājumi/karkas + siltumizolācija 100mm + vēja plēve + stiprinājumi/karkas + apdares plāksnes
  • Kādas ir izmaksas?
  Fasādes siltināšanas izmaksas mainās pēc izvēlētā fasādes tipa :

  • Dekoratīvo fasādi taisa ātrāk un lētāk sākot no 25 Eur/m2;
  • Ventilējamo fasādi taisa ilgāk un dārgāk sākot no 25 – 55 Eur/m2.
  • Fasādes renovācijas cena var svārstities no 30 – 60 Eur/m2.(Darbs)

  Tieši tāpēc uz šiem un citiem jautājumiem mēs varam jums atbildēt aizpildot PIETEIKUMA FORMU zvaniet pa tel. Nr +371 25148657; +371 28629057 vai rakstot
  e-pastu info@workinggroup.lv

  Kādas ir izmaksas?

  Fasādes siltināšanas izmaksas mainās pēc izvēlētā fasādes tipa:

  – Dekoratīvo fasādi sākot no 25 Eur/m2

  – Ventilējamo fasādi sākot no 25 – 55 Eur/m2

  – Fasādes renovācijas cena var svārstīties no 30 – 60 Eur/m2.(Darbs)

  • ( pilna siltināšanas sistēmas, apdares un aiļu izbūve, palodzes, materiālu sagāde, sastatnes jeb pilns komplekts, bez slēptām papildus izmaksām)
  • + darba garantija 3-5 gadu garumā

  Cenas ir informatīvas, jo katrs gadījums ir individuāls ar vēlmēm,  plaknes sarežģītību / īpašībām un papildus niansēm. Mūsu uzdevums ir izskaidrot klientam iespējamos riskus un piedāvāt labāko risinājumu.

  Mūsu uzdevums ir izskaidrot klientam iespējamos riskus un piedāvāt labāko risinājumu.

  Tieši tāpēc uz šiem un citiem jautājumiem mēs varam jums atbildēt aizpildot PIETEIKUMA FORMU zvaniet pa tel. Nr +371 25148657+371 28629057
  vai rakstot e-pastu info@workinggroup.lv

  Ēku siltināšanas ieguvumi:

  • Paaugstināta energoefektivitāte
  • Zemākas apkures izmaksas
  • Patīkams mikro klimats telpās
  • Paildzinās ēkas mūža ilgums
  • Būtiski palielinās ēkas vērtība
  • Tiek uzlabots ēkas ārējais izskats
  • Kā arī citi būtiski ieguvumi

  Kādas kļūdas tiek pielaistas siltināšanas procesā? 

  Viena no galvenajām kļūdām ēku siltināšanas procesā ir vēlme  „pasūtītājs” visu izdarīt pēc iespējas ātrāk un  lētāk – tas attiecas gan uz materiālu un darbaspēka izvēli.

  Tas var izraisīt tehnoloģijas neievērošanu un sienu siltināšanas process tiks izdarīts nekvalitatīvi un pavirši. Šī iemesla dēļ būs iztērētas finanses materiāliem un darba spēkam, bet vēlamais efekts nebūs iegūts un būs nepieciešami labošanas darbi, kas ir un būs vēl nepatīkamāki un dārgāki.

  Lielu uzmanību nepieciešam pievērst arī:

  • Siltumizolācijas materiālu salaidumu vietu šuvju kvalitāte;
  • Dībeļu iedzīšana tik dziļi ,lai nesaspiež vati un neveido bedri;
  • Loga aiļu apdares;
  • Sieta pārlaidumu ievērošana un armēšana;
  • Tehnoloģiskos žūšanas procesus;

  Kā arī daudzas citas nianses ,ko „pasūtītājs” nezin vai nesaprot, kam pievērst uzmanību un varētu novērtēt darba jeb kontrolēt darba kvalitāti.

  Tieši tāpēc uz šiem un citiem jautājumiem mēs varam jums atbildēt aizpildot PIETEIKUMA FORMU zvaniet pa tel. Nr +371 25148657; +371 28629057 vai rakstot
  e-pastu info@workinggroup.lv

  Cenu ietekmējošie faktori:

  • Siltinājuma izvēle
  • Siltinājuma biezums un slāņu skaits
  • Gala apdares izvēle un tās montāžas / iestrādes īpašības
  • Ēkas stāvu skaits jeb apjoms
  • Ēkas forma un izbīdījumi
  • Ēkas stāvokļa – renovācija vai jaunbūve
  • Kā arī citi ne mazāk svarīgi elementi, ko var konstatēt TIKAI apsekojot potenciālo objektu un uzzinot pasūtītāja vēlmes

  Kopējās izmaksas svārstās diezgan lielās cenu amplitūdā, tāpēc bez ēkas apsekošanas to ir ļoti grūti noteikt, jo katram objektam ir savas īpatnības.
  Ja, nolēmāt veikt ēkas siltināšanas darbus, tad mūsu speciālisti labprāt aizbrauks pie Jums un sagatavos tāmi BEZ maksas 60km rādiusa ap Rīgu vai arī sniegs telefonisku konsultāciju.

  Tieši tāpēc uz šiem un citiem jautājumiem mēs varam jums atbildēt aizpildot PIETEIKUMA FORMU zvaniet pa tel. Nr +371 25148657; +371 28629057 vai rakstot
  e-pastu info@workinggroup.lv

  DARBA ETAPI

  ZVANS VAI
  E-PASTS

  Atsūtiet mums Jūsu projektu, vai uzdodiet jautājumu pa tālruni.

  IZBRAUKUMS

  Mūsu speciālisti atbrauks pie Jums un veiks nepieciešamus mērījumus.

  TĀMĒŠANA

  Īsa laika posmā mēs sastādīsim tāmi jūsu objektam un nosūtīsim to uz saskaņošanu.

  SKAŅOŠANA / LĪGUMS

  Pēc tāmes saskaņošanas mēs parakstīsim līgumu un nepieciešamajā laikā saksim darbu.

  DARBA PROCESS

  Par fasādem

  Fasāde ir viens no svarīgākiem konstruktīviem elementiem jebkurā būvē. Bez estētiskās funkcijas, tā aizsargā nesošās būves konstrukcijas no mitruma , aukstuma un iznīcināšanas ārējo faktoru ietekmē. Mājas, biroja ēkas un  industriālās ēkas katru dienu pakļautas mehāniskai, klimatiskai, ķīmiskai un citai pārslodzei kā ,piemēram, paaugstinātām mitrumam, pretojās saules ultravioletam starojumam  un tieši no fasādes stāvokļa atkarīgs būves ekspluatācijas ilgums un klimats iekštelpās.  Tieši tādēļ nepieciešams uzturēt fasādi labā stāvoklī. Pareizi izpildīti fasādes darbi nodrošina ilgstošu nesošo konstrukciju saglabāšanu. Galvenais praktiskais fasādes mērķis – novērst ārējas vides kaitīgo iedarbību. Fasādes  apdare – viena no noslēdzošiem remonta posmiem.
  No kvalitatīvi un pareizi veiktiem renovācijas un siltināšanas darbiem ir atkarīga arī ēkas energoefektivitāte. Ne visi zin, bet Eiropas Parlamenta deputāti apstiprināja mērķi līdz 2050. gadam veicināt tādu ēku būvniecību, kuru energopatēriņš ir tuvu nullei. Jaunie noteikumi valstīm liks izstrādāt ilgtermiņa renovācijas stratēģijas dzīvojamo un nedzīvojamo ēku atjaunošanai, lai līdz 2050. gadam panāktu ēku fonda radīto izmešu apjomu par 80-85% (salīdzinot ar 1990. gada līmeni). Energoefektīvā būvniecība – ir universālais iedalījums un potenciālā pielāgojamība Latvijas apstākļiem. Energoefektīva ēku renovācija ir pats inovatīvais risinājums kā samazināt siltuma zudumus caur sienam un logiem, taupot apkures izmaksas. Energoefektivitātes paaugstināšanas būtība ir samazināt enerģijas apjomu, kas tiek patērēts preču ražošanai un pakalpojumu sniegšanai, bet nesamazināt saražotās preces vai sniegtā pakalpojuma kvalitāti. Energoefektīvi risinājumi ļauj ražotājiem samazināt produktu pašizmaksu, un sabiedrībai ietaupīt uz saņemto pakalpojumu rēķina.Viens no būtiskākajiem pasākumiem ēku energoefektivitātes veicināšanā ir renovācija jeb kapitālais remonts, realizējot būvē tehniskus un funkcionālus uzlabojumus. Ēku renovācija siltumenerģijas patēriņu (apkures sezonā) ļauj samazināt līdz pat 40 %, kas nozīmē ievērojamu finansiālo ietaupījumu.
  Mūsu speciālisti sniegs Jums konsultācijas par energoefektīviem risinājumiem, kā arī palīdzēs Jums nekļūdīties materiālu izvēlē, darbu veikšanas kārtībā un izveidos Jūsu mājas fasādi tieši tā, kā Jūs to iedomājaties.

  Ja ziniet savas fasādes TIPU spiediet uz DEKORATĪVĀ, VENTILĒJAMĀ vai RENOVĀCIJA un iegūsiet jau konkrētākas cenas par darbiem.