fasades renovacija 20225

Auce (Fasādes renovācija)

Fasādei ir ļoti nozīmīga konstrukcija – tas pasargā gan no nelabvēlīgiem laika apstākļiem, gan notur siltumu ēkā un protams fasāde – pirmais iespaids par māju.
Šajā projektā mēs veicām fasādes demontāžu un siltināšanu ar fasādes akmens vati 10mm biezumā un dekoratīvo apmetumu, kā arī atjaunojam un siltinājām cokolu.
Fasādes darbu procesā mēs – demontējām veco apdari un siltuma izolāciju. Pēc demontāža veicām karkasa izveidi, attiecīgas vates iestrādi un beigās iestrādājām armējumu ar sietu un uzvilkām bēšīgu dekoratīvo apmetumu, kas perfekti saskan ar brūno cokoli. Bildēs var redzēt bildes pirms un jau gatavo gala variantu.

Pirms

Pēc

DJI_0181

Baloži (Fasādes renovācija un Bruģa ieklāšana)

Šīs gads neskatoties uz situāciju valsti bija diezgan interesants un notikumiem bagāts. Vēlamies padalīties ar vienu no mūsu objektiem Baložos, kur tika veikta gan fasādes renovācija, gan bruģa ieklāšanas darbi. Bildēs var apskatīt fasādes renovāciju pirms, procesā un gala rezultātā, ar ko gan mēs, gan saimnieki, esam apmierināti.

Pirms

Pēc

1

Krastmalā (Cokola renovācija)

Darbs paša Rīgas centrā. Cokola apdares izveide, lai pasargātu pamatus no apkārtējās vides ietekmes un , protams, lai ēka izskatās estētiski un skaisti.

Pirms

Pēc

aizkraukles-iela-fasades-renovacija (11)

Aizkraukles iela (Fasādes renovācija)

Viens no pēdējiem šis sezonas fasādes siltināšanas darbiem Rīgā. Mūsu azotē ir 240m2 dzīvojamā ēka kura tika siltināta ar 100mm akmens vati, iestrādāts armējumā siets un beigu beigās 1,5mm dekoratīvais apmetums. Protams, neizpalika bez kompleksiem darbiem, kā piemēram jaunas vēja kastes izveides, notekūdens sistēmas montāžas un cokola siltināšanas.

Pirms

Pēc

salaspils jumts renovacija (13)

Jumta Renovācija Salaspilī

Kārtējais klients kuram ir veikta Jumta renovācijas darbi jeb jumta seguma maiņa ar papildus siltinājuma izveidi. Kopējā būvniecības procesā tika atjaunotas un pārmainītas dažādas konstrukcijas un apdares, kā piemēram papildus nostiprināta jumta konstrukcijā, vēja kastes pilnīga un daļēja nomaiņa, notekūdeņu sistēmas daļēja un pilnīga nomaiņa dažādos posmos un sniega barjeras montāža.
Objekta realizācija aizņema pilnus 4 mēnešus jeb 16 darba nedēļas, jo darba apjoms bij ļoti apjomīgs, sarežģīts un uz katra soļa atklājās papildus sarežģījumi. Šāda situācija radās, jo būvniecības „treknajos gados” ēka tika uzbūvēta un pārdota, bet atsedzot jumtu sapratām, ka jumts ir siltināts ar (putuplastu 5cm) un pielīmēts ar putām un sprauga, kas radās kā putuplasts līdz spārei ir aizpūsts ar putām, kas radīja lielu,lielu, lielu izbrīnu un bojājumus ne vis ieguvumu jumta konstrukcijai un šādu darbu mēs pārtaisījām un atrisinājām klienta lielo jautājumu jeb neziņu kur paliek siltums un attiecīgi maks paliek plānāks. Problēma ir atrisināta, jumta konstrukcija ir atjaunota un pastiprināta, jauns jumta segums ir ieklāts „Valcprofils” bezskrūvju sistēma un siltuma zudumu iemesls ir novērsts ar attiecīgās siltumizolācijas iestrādi.

Procesā

Pēc

Jumti-WG-600x300px

Jumta Renovācija Krapē

Viens no retajiem objektiem, kura renovācijas laikā nebija papildus sarežģījumi, jo jumts izmēri, forma un nepilnības bija ļoti labi saskatāmās un atrisinātas apsekošanas laikā ar klientu. Jumts izbūve bija tikai laika jautājums par materiālu sagādi un objekta uzsākšanu. Mēs veicām jumta seguma maiņu, spāru līmeņošanu, izbīdījuma apdares atjaunošanu, gala fasādes frontona apdares izveidi „pastiprināšanu” ,lai pasargātu fasādes siltumizolāciju no putnu izknābāšanas, vēja kastes izveidi un notekūdeņu sistēmas izveidi. Māja ir ieguvusi „otro elpu” un darbs aizņēma 3 pilnas darba nedēļas un pats interesantākais ir tas, ka šī jumta nomaiņai klienti jau 2 mēnešus iepriekš meklēja būvniekus, kas ļāva bez steigas izvērtēt pretendentus un izvēlēties sev labāko variantu. Mūsu ieteikums būtu, lai tā darītu visi klienti, ja vēlaties lai kvalitatīvi atjaunotu jumta segumu, tas ļaus izvairīties no papildus samaksām izbūves laikā un nevīžīgu darba izpildi, jo viss būs steigā.

Procesā

Pēc

WorkingGroup1-fasades-darbi-2019 (8)

Ogre (Fasādes renovācija)

Fasādes renovācijas darbs ar vairākiem etapiem, kas pēc objekta nodošanas radīja efektu, kā mājas vizuālais tēls dabūja otro elpu un izskatās kā jaunceltne. Māja tika veikta fasādes apstrāde ar dekoratīvo apmetumu, jaunas vēja kastes izveide un daļa atjaunota, kā arī jauni skārda apdares elementi un beidzot ar balkona margu atjaunošanu. Projekta īstenošanai vajadzēja nepilnas 2 darba nedēļas, bet darbu plānošana, apsekošana, labāko risinājumu meklēšana kopā ar klientiem aizņēma daudz vairāk laika, bet labi ,ka šie darbi tika plānoti jau ziemas periodā, lai vasaras sezonā bez aizķeršanās varētu veikt fasādes renovācijas darbus.

Pirms

Pēc

jumta-remonts-dzintars

Jumta Renovācija Berģos Latvija

Jumta rekonstrukcija jeb Jumta pilnīga demontāža un jauna jumta konstrukcijas izveide ar Valcprofila jumta seguma montāžu. Papildus tika veikts lietus ūdeņu sistēmas izveide, vēja kastes un frontonu apšūšana un skursteņu pārmūrēšanas darbi. Tas viss tika veikt vienā piegājienā, lai darbi tiktu saplānoti secīgi pēc etapiem un gala rezultāts būtu kvalitatīvs un smuks. Darba ilgums bija ne ilgāk un ne mazāk kā 4 pilnas darba nedēļās ziemas periodā, jo jumta darbus veicam cauru gadu.

Procesā

Pēc

fasades-renovacija-workinggroup2019 (2)

Inčukalns, (Fasādes renovācija)

Fasādes renovācijas darbi tika apvienoti ar vēja kastes un lietusūdeņu savākšanas sistēmas izveidi, jo pasūtītājam bija vēlme samazināt apkures izdevumus ziemā un uzlikt punktu uz „i”, lai māja tiktu 100% pabeigta no ārpuses un iegūtu tiešu tādu vizuālo baudījumu, kad ēka tika uzzīmēta uz papīra un pasniegta klientam. Darba ilgums bija nepilnas 4 darba nedēļās un 190m2 fasādes, 45 m2 vēja kastes un 75m notekūdens sistēma tika uzstādīta un pabeigta. Objekts ir vizuāli baudāms ar savu krāsas salikumu un dekoratīvajām flīzēm ,kas ir uzliktas uz ārējiem stūriem.

Pirms

Pēc

irbenes-iela-fasades (8)

Irbenes iela, Rīga (Fasādes renovācija)

Fasādes renovācijas darbos tika izmantota akmens vate, pateicoties kam ievērojami samazinājās apkures izmaksas klientam, kā arī māja ieguva patīkamu mikroklimatu telpās. Fasādes siltināšanas laikā tika konstatētas un izlabotas nepilnības un bojājumi, kas izveidojās mirkstot apmetumam un tekot ūdenim arī aiz apmetuma, jo meistari nebija kārtīgi aiztaisījuši ailes pēc logu montāžas un līdz galam nepabeidza arī palodžu montāžu. Fasādes darbi aizņēma ne vairāk un ne mazāk kā divas pilnas nedēļās un 120m2 māja ir un bija gatava karstajai vasaras sezonai.

Pirms

Pēc