Jumta Renovācija Salaspilī

Mājas svarīgākā daļa – labs un kvalitatīvs jumts! Mūsu 2019 gada objekts Salaspilī. Procesā un Pēc! Jumta rekonstrukcija jeb Jumta pilnīga demontāža un jauna jumta konstrukcijas izveide.

Kārtējais klients kuram ir veikta Jumta renovācijas darbi jeb jumta seguma maiņa ar papildus siltinājuma izveidi. Kopējā būvniecības procesā tika atjaunotas un pārminītas dažādas konstrukcijas un apdares, kā piemēram papildus nostiprināta jumta konstrukcijā, vējas kates pilnīga un daļēja nomaiņa, notekūdeņu sistēmas daļēja un pilnīga nomaiņa dažādos posmos un sniega barjeras montāža.
Objekta realizācija aizņemā pilnus 4 mēnešus jeb 16 darba nedēļas, jo darba apjoms bij ļoti apjomīgs, sarežģits un uz katra soļa atklājās papildus saredžījumi. Šāda situācija radās, jo būvniecības „treknajos gados” ēka tika uzbūvēta un pārdota, bet atsedzot jumtu sapratām, ka jumts ir siltināts ar (putuplastu 5cm) un pielīmēts ar putām un sprauga, kas rodās no putuplasta līdz spārei ir aizpūsts ar putām, kas radīja lielu,lielu, lieu izbrīnu un bojājumus ne vis ieguvumu jumta konstrukcijai un šādau darbu mēs pārtaisījām un atrisinājām klienta lielo jautājumu jeb neziņu kur paliek siltums un attiecīgi maks paliek plānāks. Problēma ir atrisināta, jumta konstrukcija ir atjaunota un pastiprināta, jauns jumta segums ir ieklāts „Valcprofils” bezskrūvju sistēma un siltuma zudumu iemesls ir novērsts ar attiecīgās siltumizolācijas iestrādi.

Procesā

Pēc

Jumta Renovācija Krapē

Ogre (Fasādes renovācija)

Rīga (Cokola renovācija un krāsošana)

Inčukalns, (Fasādes renovācija)

Irbenes iela, Rīga (Fasādes renovācija)

Lēdmane (Jumta un fasādes renovācija)

Fasādei ir ļoti nozīmīga konstrukcija – tas pasargā gan no nelabvēlīgiem laika apstākļiem, gan notur siltumu ēkā un ļoti daudz citiem īpašības. Šajā projektā mēs veicām „pilnu ciklu” cokola siltināšanu, jumta renovāciju ar papildus siltināšana un fasādes demontāžu un siltināšanu ar eko vati un dekoratīvo apmetumu . Fasādes darbu procesā mēs – demontējām veco apdari un siltuma izolāciju, jo tā bija izmirkusi un pelējusi, iepriekšējie būvnieki pirms gada veicot renovāciju fasādei nesaprata ko dara, jo izmantota citam mērķim domāta vati, kā arī vēja barjeras vietā izmantots agro plēvi un tika pielaistas vēl arī apdares montāžas kļūdās un saimniekam atkal nācās pārmaksāt, jo izskaidrojām kāpēc tā un kādiem materiāliem vajadzēja būt. Pēc demontāža veicām karkasa izveidi, attiecīgas vates iestrādi un beigu beigās iestrādājām armējumu ar sietu un uzvilkām dekoratīvo apmetumu. Mums patīk kompleksie darbi, jo tad ir lielāks apjoms ko paveikt un spējam iedot labāku cenu par darbiem no mūsu puses. Patīkami, ka cilvēki šādus lēmumus pieņem un meklē būvniekus vismaz 1- 3 mēnešus pirms plānot darbu sākuma, tas atvieglo darba procesu gan klientam gan būvniekam.

Pirms

Procesā

Pēc