fasades renovacija 20225

Auce (Fasādes renovācija)

Fasādei ir ļoti nozīmīga konstrukcija – tas pasargā gan no nelabvēlīgiem laika apstākļiem, gan notur siltumu ēkā un protams fasāde – pirmais iespaids par māju.
Šajā projektā mēs veicām fasādes demontāžu un siltināšanu ar fasādes akmens vati 10mm biezumā un dekoratīvo apmetumu, kā arī atjaunojam un siltinājām cokolu.
Fasādes darbu procesā mēs – demontējām veco apdari un siltuma izolāciju. Pēc demontāža veicām karkasa izveidi, attiecīgas vates iestrādi un beigās iestrādājām armējumu ar sietu un uzvilkām bēšīgu dekoratīvo apmetumu, kas perfekti saskan ar brūno cokoli. Bildēs var redzēt bildes pirms un jau gatavo gala variantu.

Pirms

Pēc

DJI_0181

Baloži (Fasādes renovācija un Bruģa ieklāšana)

Šīs gads neskatoties uz situāciju valsti bija diezgan interesants un notikumiem bagāts. Vēlamies padalīties ar vienu no mūsu objektiem Baložos, kur tika veikta gan fasādes renovācija, gan bruģa ieklāšanas darbi. Bildēs var apskatīt fasādes renovāciju pirms, procesā un gala rezultātā, ar ko gan mēs, gan saimnieki, esam apmierināti.

Pirms

Pēc

ze-kalns-pakapiens (7) - Copy

Ze Kalns (Pakāpienu renovācija)

Mēs ne vienmēr veicam bruģa ieklāšanu un fasādes darbus, bet dažreiz ņemam arī nelielus objektus.Bildes no šī gada objektā kur tika veikta pakāpienu renovācija! Pirms un Pēc.

Pirms un Procesā

Pēc

312ce6db-5434-4716-a10a-a614d38ea82a

Dzidriņas (Cokola renovācija)

Pavisam aizmirsām parādīt Jums renovēto cokoli, ko pabeidzam jau gada sakumā. Veicamo darbu sakārsts: cokola atrakšana, siltumizolācijas armēšana ar sietu, gruntēšanā un
krāsošana. Tas viss tika izdarīts pirms bruģakmens ieklāšanas

Pēc

Pabeigts

1

Krastmalā (Cokola renovācija)

Darbs paša Rīgas centrā. Cokola apdares izveide, lai pasargātu pamatus no apkārtējās vides ietekmes un , protams, lai ēka izskatās estētiski un skaisti.

Pirms

Pēc

aizkraukles-iela-fasades-renovacija (11)

Aizkraukles iela (Fasādes renovācija)

Viens no pēdējiem šis sezonas fasādes siltināšanas darbiem Rīgā. Mūsu azotē ir 240m2 dzīvojamā ēka kura tika siltināta ar 100mm akmens vati, iestrādāts armējumā siets un beigu beigās 1,5mm dekoratīvais apmetums. Protams, neizpalika bez kompleksiem darbiem, kā piemēram jaunas vēja kastes izveides, notekūdens sistēmas montāžas un cokola siltināšanas.

Pirms

Pēc

WorkingGroup1-fasades-darbi-2019 (8)

Ogre (Fasādes renovācija)

Fasādes renovācijas darbs ar vairākiem etapiem, kas pēc objekta nodošanas radīja efektu, kā mājas vizuālais tēls dabūja otro elpu un izskatās kā jaunceltne. Māja tika veikta fasādes apstrāde ar dekoratīvo apmetumu, jaunas vēja kastes izveide un daļa atjaunota, kā arī jauni skārda apdares elementi un beidzot ar balkona margu atjaunošanu. Projekta īstenošanai vajadzēja nepilnas 2 darba nedēļas, bet darbu plānošana, apsekošana, labāko risinājumu meklēšana kopā ar klientiem aizņēma daudz vairāk laika, bet labi ,ka šie darbi tika plānoti jau ziemas periodā, lai vasaras sezonā bez aizķeršanās varētu veikt fasādes renovācijas darbus.

Pirms

Pēc

WorkingGroup2

Dzidriņas (Fasādes siltināšana)

Fasādes siltināšana un balta dekoratīvā apmetuma iestrādē, kas ļauj izveidot patīkamu mikroklimatu telpās un ,protams, ietaupīt finanses uz apkures izdevumiem un sniedz fasādes vizuālu baudījumu apkārtējiem. Baltam dekoratīvajam apmetumam ir gan plusi gan mīnusi, bet katrs klients ir individuāls un ar savām idejām un tas arī izkrāšņo mūsu radošumu un spējas – padarīt mājas vizuāli pievilcīgas un energoefektīvas, uz ko tiecās arī katrs saimnieks.

Pirms

Pēc

fasades-renovacija-workinggroup2019 (2)

Inčukalns, (Fasādes renovācija)

Fasādes renovācijas darbi tika apvienoti ar vēja kastes un lietusūdeņu savākšanas sistēmas izveidi, jo pasūtītājam bija vēlme samazināt apkures izdevumus ziemā un uzlikt punktu uz „i”, lai māja tiktu 100% pabeigta no ārpuses un iegūtu tiešu tādu vizuālo baudījumu, kad ēka tika uzzīmēta uz papīra un pasniegta klientam. Darba ilgums bija nepilnas 4 darba nedēļās un 190m2 fasādes, 45 m2 vēja kastes un 75m notekūdens sistēma tika uzstādīta un pabeigta. Objekts ir vizuāli baudāms ar savu krāsas salikumu un dekoratīvajām flīzēm ,kas ir uzliktas uz ārējiem stūriem.

Pirms

Pēc

irbenes-iela-fasades (8)

Irbenes iela, Rīga (Fasādes renovācija)

Fasādes renovācijas darbos tika izmantota akmens vate, pateicoties kam ievērojami samazinājās apkures izmaksas klientam, kā arī māja ieguva patīkamu mikroklimatu telpās. Fasādes siltināšanas laikā tika konstatētas un izlabotas nepilnības un bojājumi, kas izveidojās mirkstot apmetumam un tekot ūdenim arī aiz apmetuma, jo meistari nebija kārtīgi aiztaisījuši ailes pēc logu montāžas un līdz galam nepabeidza arī palodžu montāžu. Fasādes darbi aizņēma ne vairāk un ne mazāk kā divas pilnas nedēļās un 120m2 māja ir un bija gatava karstajai vasaras sezonai.

Pirms

Pēc