Krastmalā (Cokola renovācija)

Darbs paša Rīgas centrā. Cokola apdares izveide, lai pasargātu pamatus no apkārtējās vides ietekmes un , protams, lai ēka izskatās estētiski un skaisti.

Pirms

Pēc

aizkraukles-iela-fasades-renovacija (11)

Aizkraukles iela (Fasādes renovācija)

Viens no pēdējiem šis sezonas fasādes siltināšanas darbiem Rīgā. Mūsu azotē ir 240m2 dzīvojamā ēka kura tika siltināta ar 100mm akmens vati, iestrādāts armējumā siets un beigu beigās 1,5mm dekoratīvais apmetums. Protams, neizpalika bez kompleksiem darbiem, kā piemēram jaunas vēja kastes izveides, notekūdens sistēmas montāžas un cokola siltināšanas.

Pirms

Pēc

Ogre (Fasādes renovācija)

Fasādes renovācijas darbs ar vairākiem etapiem, kas pēc objekta nodošanas radīja efektu, kā mājas vizuālais tēls dabūja otro elpu un izskatās kā jaunceltne. Māja tika veikta fasādes apstrāde ar dekoratīvo apmetumu, jaunas vēja kastes izveide un daļa atjaunota, kā arī jauni skārda apdares elementi un beidzot ar balkona margu atjaunošanu. Projekta īstenošanai vajadzēja nepilnas 2 darba nedēļas, bet darbu plānošana, apsekošana, labāko risinājumu meklēšana kopā ar klientiem aizņēma daudz vairāk laika, bet labi ,ka šie darbi tika plānoti jau ziemas periodā, lai vasaras sezonā bez aizķeršanās varētu veikt fasādes renovācijas darbus.

Pirms

Pēc

Rīga (Cokola renovācija un krāsošana)

Bruģēšanas darbi notiek arī Lidostas Rīga teritorijā, kur veicām grunts maiņu, aku līmeņošanu , pakāpienu mūrēšanu un ,protams, bruģakmens ieklāšanu topošajam stāvlaukumam un velo novietnei. Darbs bija sarežģīts jo vajadzēja draudzēties ar ļoti daudz citām kompānijām jo vieta bija ļoti maza un grūti manevrēt ar tehniku un ieņemt beramās kravas apjomus, ko vajadzēja izstrādāt un tai pat laikā netraucēt citu uzņēmumu būvdarbiem, kas notika paralēli, piemēram ūdens, kanalizācija, elektrība un beidzot mēs kas uzliek punktu uz „i” un paslēpj visu zem bruģa seguma.

Pirms

Pēc

Dzidriņas (Fasādes siltināšana)

Fasādes siltināšana un balta dekoratīvā apmetuma iestrādē, kas ļauj izveidot patīkamu mikroklimatu telpās un ,protams, ietaupīt finanses uz apkures izdevumiem un sniedz fasādes vizuālu baudījumu apkārtējiem. Baltam dekoratīvajam apmetumam ir gan plusi gan mīnusi, bet katrs klients ir individuāls un ar savām idejām un tas arī izkrāšņo mūsu radošumu un spējas – padarīt mājas vizuāli pievilcīgas un energoefektīvas, uz ko tiecās arī katrs saimnieks.

Pirms

Pēc

Inčukalns, (Fasādes renovācija)

Fasādes renovācijas darbi tika apvienoti ar vēja kastes un lietusūdeņu savākšanas sistēmas izveidi, jo pasūtītājam bija vēlme samazināt apkures izdevumus ziemā un uzlikt punktu uz „i”, lai māja tiktu 100% pabeigta no ārpuses un iegūtu tiešu tādu vizuālo baudījumu, kad ēka tika uzzīmēta uz papīra un pasniegta klientam. Darba ilgums bija nepilnas 4 darba nedēļās un 190m2 fasādes, 45 m2 vēja kastes un 75m notekūdens sistēma tika uzstādīta un pabeigta. Objekts ir vizuāli baudāms ar savu krāsas salikumu un dekoratīvajām flīzēm ,kas ir uzliktas uz ārējiem stūriem.

Pirms

Pēc

Irbenes iela, Rīga (Fasādes renovācija)

Fasādes renovācijas darbos tika izmantota akmens vate, pateicoties kam ievērojami samazinājās apkures izmaksas klientam, kā arī māja ieguva patīkamu mikroklimatu telpās. Fasādes siltināšanas laikā tika konstatētas un izlabotas nepilnības un bojājumi, kas izveidojās mirkstot apmetumam un tekot ūdenim arī aiz apmetuma, jo meistari nebija kārtīgi aiztaisījuši ailes pēc logu montāžas un līdz galam nepabeidza arī palodžu montāžu. Fasādes darbi aizņēma ne vairāk un ne mazāk kā divas pilnas nedēļās un 120m2 māja ir un bija gatava karstajai vasaras sezonai.

Pirms

Pēc

Lēdmane (Jumta un fasādes renovācija)

Fasādei ir ļoti nozīmīga konstrukcija – tas pasargā gan no nelabvēlīgiem laika apstākļiem, gan notur siltumu ēkā un ļoti daudz citiem īpašības. Šajā projektā mēs veicām „pilnu ciklu” cokola siltināšanu, jumta renovāciju ar papildus siltināšana un fasādes demontāžu un siltināšanu ar eko vati un dekoratīvo apmetumu . Fasādes darbu procesā mēs – demontējām veco apdari un siltuma izolāciju, jo tā bija izmirkusi un pelējusi, iepriekšējie būvnieki pirms gada veicot renovāciju fasādei nesaprata ko dara, jo izmantota citam mērķim domāta vati, kā arī vēja barjeras vietā izmantots agro plēvi un tika pielaistas vēl arī apdares montāžas kļūdās un saimniekam atkal nācās pārmaksāt, jo izskaidrojām kāpēc tā un kādiem materiāliem vajadzēja būt. Pēc demontāža veicām karkasa izveidi, attiecīgas vates iestrādi un beigu beigās iestrādājām armējumu ar sietu un uzvilkām dekoratīvo apmetumu. Mums patīk kompleksie darbi, jo tad ir lielāks apjoms ko paveikt un spējam iedot labāku cenu par darbiem no mūsu puses. Patīkami, ka cilvēki šādus lēmumus pieņem un meklē būvniekus vismaz 1- 3 mēnešus pirms plānot darbu sākuma, tas atvieglo darba procesu gan klientam gan būvniekam.

Pirms

Procesā

Pēc