17

Bruģa ieklāšana (Rīgas rajonā)

Skaists, gaumīgs un pārdomāts bruģa dizains, un tā konfigurācija objektā ( melnas ietvju apmales ar melnu prizma h = 6cm, ar taisnām maliņām (bez fāzes). Objektu plānojām un realizējam kopā ar Dārza Dizaina projekti, lai objekts būtu ne tikai nobruģēts, bet arī labiekārtots un apzaļumots. Pirms projekta uzsākšanas tika izrunātas gan klienta vēlmes, gan ņemti vērā mūsu praktiskie padomi.
Objektā ir nobruģēta braucamā jeb auto novietnes zona, iekārtotas taciņas apkārt mājai un dizainiski izveidots apaļš lauciņš speciāli kubla izvietošanai, un vasarā tas noteikti kļūs par galveno vietu pagalmā. Bildēs var apskatīt objekta sākumposmu un tikko pabeigto, velāk paradīsim kā tas izskatās jau pēc labiekārtošanas un apzaļumošanas.

Procesā

Pabeigts

brugis2022-1

Bruģa ieklāšana privātmājas pagalmā.

Senos laikos bruģa klāšanā izmantoja tikai samērā rupji apstrādātus dabiskos akmeņus, jo cilvēki novērtē akmens dabīgo skaistumu, tā izturību, estētisko izskatu un ekoloģiskumu. Sadarbība ar Dārza Dizaina projekti realizējam vienu ļoti interesantu objektu, kāda no privātmājām Pierīgā. Mēs no savas puses izveidojam ugunskura vietu, jeb apli, kur saimnieki varēs pavadīt siltas vasaras dienas, izmantojot to visdažādākām nolūkam. Objektā tika izmantots šķeltais laukakmens, kuru mēs papildus ielikām starp dobēm, veidojot papildus dekora elementu. Kā pēdējais posms tika veikta teritorijas apzaļumošana, ko profesionāli izpildīja DĀRZSTEV komanda

Pabeigts

lakst11

Skriveri (Atputas kompleksa izveide)

Viens no publiskiem objektiem, kur mēs veicam bruģa ieklāšanu.Izmantojot daudzkrāsaino bruģi un laukakmeņi, izveidojam ne tikai taciņas, bet arī plašu ugunskura vietu.  Šīs ir ir pilnvērtīgas atpūtas vietas izveide Skrīveros, ar ar māju, terasi, kublu un pirti. Sarkanais bruģīs perfekti izskatas kopā ar peleko, veidojot interesantu izskatu.

Pirms

Pēc

4

Rīgas rajons (Bruģa ieklāšana pagalmā)

Viens no mūsu pirmajiem objektiem vienā no Rīgas rajoniem, kur tika veikta bruģa ieklāšana. Veicamo darbu saraksts: grunts izvešana, ģeotekstila, šķembu, sīkšķembu ieklāšana. Pelekais bruģīs perfekti izskatas kopā ar laukakmeņi, veidojot interesantu izskatu.

Pirms

valle-brugesanas-darbi2019 (5)

Valle (Bruģēšanas Darbi)

Bruģēšanas darbi Vallē. Ieklājam 3 krāsainu bruģi “Mozaīka” vadoties pēc apkārtējās vides toņiem dzeltens – logi/ durvis/ vārti, tumši pelēks – jumta segums, pelēks – pamattonis, lai izceltu krāsainos bruģakmeņus un saplūstu ar apkārtni. Bruģakmeni ieklājām uz gatava šķembu pamata ko sagatavoja pasūtītājs pēc mūsu ieteikuma. Papildus objektā veicam izlīdzinoša slāņa izveidi no “sīkšķembām”, kā arī ietvju apmaļu un lielo ceļu bortu montāžu.

Procesā

kvele-brugesanas-darbi (2)

Kvēle (Bruģēšanas Darbi)

Bruģējam ne tikai pagalmus, ietves vai stāvlaukumus, bet arī novietni ap transformatoru. Viena diena un darbs padarīts. Mēs veicam visa veida apjoma un sarežģītības objektus.

Pirms

Pēc