fasades renovacija 20225

Auce (Fasādes renovācija)

Fasādei ir ļoti nozīmīga konstrukcija – tas pasargā gan no nelabvēlīgiem laika apstākļiem, gan notur siltumu ēkā un protams fasāde – pirmais iespaids par māju.
Šajā projektā mēs veicām fasādes demontāžu un siltināšanu ar fasādes akmens vati 10mm biezumā un dekoratīvo apmetumu, kā arī atjaunojam un siltinājām cokolu.
Fasādes darbu procesā mēs – demontējām veco apdari un siltuma izolāciju. Pēc demontāža veicām karkasa izveidi, attiecīgas vates iestrādi un beigās iestrādājām armējumu ar sietu un uzvilkām bēšīgu dekoratīvo apmetumu, kas perfekti saskan ar brūno cokoli. Bildēs var redzēt bildes pirms un jau gatavo gala variantu.

Pirms

Pēc

carn-kas-darza1

Carnikava (Bruģa ieklāšanā programmas “Kas dārzā” ietvaros)

Pavasarī mums sanāca ļoti interesanta un noderīga pieredze, piedaloties raidījumā “Kas dārzā”. Visai komandai par lielu izaicinājumu kļuva Carnikavas dārza izveide un labiekārtošana, jo šova dalībniekiem nebija nemazākās jausmas ko vēlās pagalmā, un ko mēs paši uz savu pieredzi izdarīsim ,lai saimniekus patīkami pārsteigtu.

Blakus mājai atrodas dīķis, līdz ar ko mums vajadzēja izveidot skaisti un kvalitatīvi nobruģētu krasta promenādi, kas tika arī labiekārtota, jo šī vieta šova dalībniekiem ir ļoti iemīļota un ikdienišķa ģimenes svētkiem. Darbā tika izmantoti šādi materiāli:
– Bruģis 8cm, Prizma 100x200x80
– Sīkšķembas 2-8mm, b = 8mm
– Šķembas 0/45mm , b = 220mm
– Neausts ģeotekstils 15Kn

Veicamo darbu saraksts:
– Esošās grunts norakšana
– Ģeotekstila ieklāšana
– Šķembu pamatnes izbūve
– Izlīdzinošās kārtas izbūve
– Bruģakmens ieklāšana
– Ietvju apmaļu betonēšana
– Lielo bortu betonēšana
– Smilts skalošana bruģakmens šuvēs
– Bruģakmens blietēšana
– Objekta sakopšana

Mums bija liels prieks sadarboties ar radošajiem cilvēkiem no TV3 raidījuma veidotājiem “Kas Dārzā” un, protams, Agneses komandu labiekārtošanas darbos (Dārzs Tev), gūstot pieredzi tāda veida projektā, un ir liels gandarījums par izpildīto darbu.

 

Pirms

Pēc

IMG_20201020_140229

Latvija (Bruģēšanas Darbi pagalmā)

2020 gada vasarā, mēs kopā ar “BK Fasādes veicam klinkera bruģa ieklāšanu objektā, ārpus Rīgas. Toreiz tika izmantots klinkera bruģis 𝐀𝐁𝐂 𝐑𝐞𝐜𝐤𝐞𝐫-𝐛𝐮𝐧𝐭 𝟐𝟎𝟎𝐱𝟏𝟎𝟎𝐱𝟓𝟐𝐦𝐦, kurš ir izturīgs, un daudzus gadsimtus tiek izmantots ne tikai kā celtniecības materiāls, bet arī kā dekoratīvais elements. Izturību klinkeram dod ilga apdedzināšana augstā temperatūrā. Krāsu izteiksmībā tas nav salīdzināms ar asfalta melnumu vai betona bruģa blāvajām krāsām. Tāpat ne asfalts, ne betona bruģis nav tik ilgmūžīgs kā klinkera bruģis.
Bildēs var apskatīt kā šis objekts izskatās 2022 gadā.

2022 gads.

17

Bruģa ieklāšana (Rīgas rajonā)

Skaists, gaumīgs un pārdomāts bruģa dizains, un tā konfigurācija objektā ( melnas ietvju apmales ar melnu prizma h = 6cm, ar taisnām maliņām (bez fāzes). Objektu plānojām un realizējam kopā ar Dārza Dizaina projekti, lai objekts būtu ne tikai nobruģēts, bet arī labiekārtots un apzaļumots. Pirms projekta uzsākšanas tika izrunātas gan klienta vēlmes, gan ņemti vērā mūsu praktiskie padomi.
Objektā ir nobruģēta braucamā jeb auto novietnes zona, iekārtotas taciņas apkārt mājai un dizainiski izveidots apaļš lauciņš speciāli kubla izvietošanai, un vasarā tas noteikti kļūs par galveno vietu pagalmā. Bildēs var apskatīt objekta sākumposmu un tikko pabeigto, velāk paradīsim kā tas izskatās jau pēc labiekārtošanas un apzaļumošanas.

Procesā

Pabeigts

brugis2022-1

Bruģa ieklāšana privātmājas pagalmā.

Senos laikos bruģa klāšanā izmantoja tikai samērā rupji apstrādātus dabiskos akmeņus, jo cilvēki novērtē akmens dabīgo skaistumu, tā izturību, estētisko izskatu un ekoloģiskumu. Sadarbība ar Dārza Dizaina projekti realizējam vienu ļoti interesantu objektu, kāda no privātmājām Pierīgā. Mēs no savas puses izveidojam ugunskura vietu, jeb apli, kur saimnieki varēs pavadīt siltas vasaras dienas, izmantojot to visdažādākām nolūkam. Objektā tika izmantots šķeltais laukakmens, kuru mēs papildus ielikām starp dobēm, veidojot papildus dekora elementu. Kā pēdējais posms tika veikta teritorijas apzaļumošana, ko profesionāli izpildīja DĀRZSTEV komanda

Pabeigts

lakst11

Skriveri (Atputas kompleksa izveide)

Viens no publiskiem objektiem, kur mēs veicam bruģa ieklāšanu.Izmantojot daudzkrāsaino bruģi un laukakmeņi, izveidojam ne tikai taciņas, bet arī plašu ugunskura vietu.  Šīs ir ir pilnvērtīgas atpūtas vietas izveide Skrīveros, ar ar māju, terasi, kublu un pirti. Sarkanais bruģīs perfekti izskatas kopā ar peleko, veidojot interesantu izskatu.

Pirms

Pēc

4

Rīgas rajons (Bruģa ieklāšana pagalmā)

Viens no mūsu pirmajiem objektiem vienā no Rīgas rajoniem, kur tika veikta bruģa ieklāšana. Veicamo darbu saraksts: grunts izvešana, ģeotekstila, šķembu, sīkšķembu ieklāšana. Pelekais bruģīs perfekti izskatas kopā ar laukakmeņi, veidojot interesantu izskatu.

Pirms

brugesana2021 (6)

Rīgas rajons (Bruģēšanas Darbi pagalmā)

Viens no augusta objektiem vienā no Rīgas rajoniem, kur tika veikta bruģa ieklāšana. Veicamo darbu saraksts: grunts izvešana, ģeotekstila, šķembu, sīkšķembu ieklāšana. Objektā tiks izmantots pelēks bruģis kas perfekti izskatīsies kopskatā.

Pirms

Дизайн без названия

Jelgava (Loka maģistrāles pārbūve)

SIA “Working Group” šogad piedālijas loka maģistrāles rekonstrukcijā, kura notika no Kalnciema ceļa līdz Jelgavas pilsētas administratīvajai robežai. Loka maģistrāles rekonstrukcijas gaitā tiek sakārtota ne vien tranzīta iela, bet arī vairākas blakus ielas, kas izmantotas kā apbraucamie ceļi, – tiek savestas kārtībā uz ielām esošās akas, izbūvētas jaunas ceļa apmales, ielas noasfaltētas.

Procesā

Pēc

DJI_0181

Baloži (Fasādes renovācija un Bruģa ieklāšana)

Šīs gads neskatoties uz situāciju valsti bija diezgan interesants un notikumiem bagāts. Vēlamies padalīties ar vienu no mūsu objektiem Baložos, kur tika veikta gan fasādes renovācija, gan bruģa ieklāšanas darbi. Bildēs var apskatīt fasādes renovāciju pirms, procesā un gala rezultātā, ar ko gan mēs, gan saimnieki, esam apmierināti.

Pirms

Pēc