Kvēle (Bruģēšanas Darbi)

Bruģējam ne tikai pagalmus, ietves vai stāvlaukumus, bet arī novietni ap transformatoru. Viena diena un darbs padarīts. Mēs veicam visa veida apjoma un sarežģītības objektus.

Pirms

Pēc

Valle (Bruģēšanas Darbi)

Šī objekta specifika bija paplašināt teritorijas lietderīgo platību, lai to var izmantot kā ienākošā tā arī izejošā materiāla pagaidu novietošanu, jo līdz šim tas tika darīts kur nu pagadās un kur ir uz doto brīdi vieta. Mēs šo dubļu „zaļo zonu” pikuci norakām, izveidojām pamatni un ieklājām specifisku formas bruģi, speciāli lai tā varētu izturēt lielu mehānisko slodzi.  Kā arī bruģējamā laukuma konfigurācija nebija ierastais taisnstūra tipa, bet gan „čūskveidīga”  taisne, kurā tika izmantoti slodzi pastiprinoši materiāli.

Pirms

Pēc

bruģa-ieklasana-riga-2019

Rīga (Bruģēšanas Darbi)

Viens no pēdējiem šī gada bruģēšanas objektiem kuru veicām un neskatoties uz nepatstāvīgiem laikapstākļiem puiši paveica darbu godam. Bruģa ieklāšanai ir un bija daudz atvieglojumi un sarežģījumi, jo pamatne ir un bija gatava , jo gadu gadiem ir šķembu slānis nostājies un atlika tikai pieplanēt, lai izveidotu slīpumus un slīpumu veidošana bij grūtākais posms, jo apkārt ir kaimiņi, dobes, māja, ieejas durvis, pakāpieni un cita līmeņa pagalmu, cokols, esošais reljefs un tad lika iespringt un izdomāt labāko ko varam piedāvāt un tas mums arī izdevās. Katrs objekts ir ļoti individuāls ar savu pieeju un auru. Tagad saimniekiem nebūs problēmu ar viesu uzņemšanu, izbraukātiem zālājiem, dubļiem un pagalma kopšanu.

Procesā

Pēc

Olaine (Bruģēšanas Darbi)

Šī projekta īstenošana bija diezgan interesanta, jo mēs pārņēmām bruģēšanas darbus, tādēļ ka saimnieks saprata, ka pamatnes veidošanā „mūsu kolēģi” pieļauj būtiskas kļūdas, kas bija redzāmas arī klientam kurš īsti neko nezin par būvdarbu procesiem. Mēs veicām esošo šķembu nostumšanu, papildus liekās grunts izņemšanu, kas netika izdarīts, ģeotekstila ieklāšanu un pamatīga šķembu pamatnes iestrādi braucamajā daļā ne vis 5cm kārtu, kas tika uzklāta uz auglīgā slāņa.
Tālākais jau bija meistaru spējas un roku veiklība ieklāt bruģakmeni, piezāģēt, ieslaucīt smiltis, noblietēt un nodot kvalitatīvu objektu saimniekam, kā arī turpmākā sadarbība mūs sagaida nākamajā gadā, turpinot iesaktos apjomus un labot pielaistās kļūdas.

Pirms

Pēc

Spilve (Bruģēšanas Darbi)

Kārtējais nobruģētais iekšpagalms ar viendabīgu brūnu krāsu, kas ir ļoti interesants, smuks un estētisks, jo tika atmesti „standarta” risinājumi ar „pelēks un sarkans” bruģakmens krāsām iekšpagalmā. Šī objektā galvenais nosacījums ir un bija slodze jautājums, lai var iebraukt arī smagā mašīna, kas piegādā garināmo materiālu un ne tikai. Tā iemesla dēļ tika taisīts pastiprināts iebraucamais ceļš kur izmantojām gan ģeotekstilu gan ģeorežģi un papildus biezu šķembu slānis. Mēs realizējam visa veida objektus, jo mums ir pieredze vairāk kā 15 sezonas un zinām , ko klientam ieteikt un kādu risinājumu pielietot.

Pirms

Pēc

Ķegums (Bruģēšanas Darbi)

Interesants objekts ar to , ka nav nepieciešams grunts norakšana, bet gluži otrādi grunts PACELŠANA par 0,5m un arī lielā uzbēruma norakšana pie mājas tika veikta ,lai varētu Ieklāt bruģakmeni un salaist kopā ar apkārt esošo reljefu. Pēc pirmā skata uzmetiena izskatās ne kas sevišķs, bet tomēr interesants objekts, kas atšķiras no ierastā un ir kāds izaicinājums jeb „odziņa” kas padara objektu interesantāku un gala rezultātu efektīgāku. Tas bija punkts uz „i” , lai varētu klienti laimīgi ievākties renovētajā dzīves vietā.

Procesā

Pēc

Tome, (Bruģa ieklāšanā) 2019

Bruģakmens ieklāšanas darbi lauksaimniecības tehnikas novietnei, lai nav jānovieto tehnikas vienības uz dubļainas pļavas un vasaras sezonā var veikt šis tehnikas apkopes un tīrīšanas darbu. Visam pa vidu paspējām sakārtot klientam galvenās iebrauktuves sākuma posmu, lai nav jābrauc cauri dubļainajam segumam pa jau esoši nobruģētu iebrauktuvi. Šī problēma radās, kad ceļu uzturētāji pacēla grants segumu ļoti augstu un nācās veikt preventīvos pasākumus.

Pirms

Pēc

Spuņciems (Bruģēšanas Darbi)

Bruģakmens ieklāšanas darbi kur tika veikta vairāk kā 0,5m dziļa grunts apmaiņa, lai segums kalpotu ilgāk. Šī projekta īstenošanai mums vajadzēja vienu pilnu darba nedēļu strādājot no rīt līdz vēlam vakaram, kur pa vidu paspējām iemontēt vārtu stabus, jo nākotnē klients plānoja uzstādīt bīdāmos vārtus, bet mēs jau to izdarījām laicīgi ,lai nav jāveic bruģa izņemšana un vārtu montāža, kas ir ne visai laba prakse – par visu ir padomāts laicīgi, jo veicam objektu apsekošanas un sniedzam rekomendācijas. Šī iemesla dēļ mums ir jauni klienti kuri mūs atrod pēc darba atsauksmēm darbu, kas priecē.

Pirms

Pēc