carn-kas-darza1

Carnikava (Bruģa ieklāšanā programmas “Kas dārzā” ietvaros)

Pavasarī mums sanāca ļoti interesanta un noderīga pieredze, piedaloties raidījumā “Kas dārzā”. Visai komandai par lielu izaicinājumu kļuva Carnikavas dārza izveide un labiekārtošana, jo šova dalībniekiem nebija nemazākās jausmas ko vēlās pagalmā, un ko mēs paši uz savu pieredzi izdarīsim ,lai saimniekus patīkami pārsteigtu.

Blakus mājai atrodas dīķis, līdz ar ko mums vajadzēja izveidot skaisti un kvalitatīvi nobruģētu krasta promenādi, kas tika arī labiekārtota, jo šī vieta šova dalībniekiem ir ļoti iemīļota un ikdienišķa ģimenes svētkiem. Darbā tika izmantoti šādi materiāli:
– Bruģis 8cm, Prizma 100x200x80
– Sīkšķembas 2-8mm, b = 8mm
– Šķembas 0/45mm , b = 220mm
– Neausts ģeotekstils 15Kn

Veicamo darbu saraksts:
– Esošās grunts norakšana
– Ģeotekstila ieklāšana
– Šķembu pamatnes izbūve
– Izlīdzinošās kārtas izbūve
– Bruģakmens ieklāšana
– Ietvju apmaļu betonēšana
– Lielo bortu betonēšana
– Smilts skalošana bruģakmens šuvēs
– Bruģakmens blietēšana
– Objekta sakopšana

Mums bija liels prieks sadarboties ar radošajiem cilvēkiem no TV3 raidījuma veidotājiem “Kas Dārzā” un, protams, Agneses komandu labiekārtošanas darbos (Dārzs Tev), gūstot pieredzi tāda veida projektā, un ir liels gandarījums par izpildīto darbu.

 

Pirms

Pēc

IMG_20201020_140229

Latvija (Bruģēšanas Darbi pagalmā)

2020 gada vasarā, mēs kopā ar “BK Fasādes veicam klinkera bruģa ieklāšanu objektā, ārpus Rīgas. Toreiz tika izmantots klinkera bruģis 𝐀𝐁𝐂 𝐑𝐞𝐜𝐤𝐞𝐫-𝐛𝐮𝐧𝐭 𝟐𝟎𝟎𝐱𝟏𝟎𝟎𝐱𝟓𝟐𝐦𝐦, kurš ir izturīgs, un daudzus gadsimtus tiek izmantots ne tikai kā celtniecības materiāls, bet arī kā dekoratīvais elements. Izturību klinkeram dod ilga apdedzināšana augstā temperatūrā. Krāsu izteiksmībā tas nav salīdzināms ar asfalta melnumu vai betona bruģa blāvajām krāsām. Tāpat ne asfalts, ne betona bruģis nav tik ilgmūžīgs kā klinkera bruģis.
Bildēs var apskatīt kā šis objekts izskatās 2022 gadā.

2022 gads.

brugesana2021 (6)

Rīgas rajons (Bruģēšanas Darbi pagalmā)

Viens no augusta objektiem vienā no Rīgas rajoniem, kur tika veikta bruģa ieklāšana. Veicamo darbu saraksts: grunts izvešana, ģeotekstila, šķembu, sīkšķembu ieklāšana. Objektā tiks izmantots pelēks bruģis kas perfekti izskatīsies kopskatā.

Pirms

Дизайн без названия

Jelgava (Loka maģistrāles pārbūve)

SIA “Working Group” šogad piedālijas loka maģistrāles rekonstrukcijā, kura notika no Kalnciema ceļa līdz Jelgavas pilsētas administratīvajai robežai. Loka maģistrāles rekonstrukcijas gaitā tiek sakārtota ne vien tranzīta iela, bet arī vairākas blakus ielas, kas izmantotas kā apbraucamie ceļi, – tiek savestas kārtībā uz ielām esošās akas, izbūvētas jaunas ceļa apmales, ielas noasfaltētas.

Procesā

Pēc

bruga-ieklasana-darzini

Darziņi (Bruģēšanas Darbi pagalmā)

Viens no augusta objektiem Dārziņos, kur tika veikta bruģa ieklāšana. ⚒Veicamo darbu saraksts: grunts izvešana, ģeotekstila, šķembu, sīkšķembu ieklāšana. Objektā tiks izmantots pelēks un brūns bruģis “Bulciņa” 180x120x60mm. Sarežģījums šajā objektā bija tas, ka maz vietas un bija grūti piebraukt ar smagajām mašīnām,🚛 tādēļ katra krava bija jāplāno savā, precīza laikā.⏱️

Pirms

Pēc

IMG_20201020_140229

Latvija (Bruģēšanas Darbi pagalmā)

Rudens straujiem soļiem tuvojas ziemai, bet bruģa ieklāšanas darbi vēl turpinās pilnā sparā.⚒️ Pavisam nesen kopā ar “BK Fasādes veicam klinkera bruģa ieklāšanu objektā, ārpus Rīgas. Šoreiz tika izmantots klinkera bruģis 𝐀𝐁𝐂 𝐑𝐞𝐜𝐤𝐞𝐫-𝐛𝐮𝐧𝐭 𝟐𝟎𝟎𝐱𝟏𝟎𝟎𝐱𝟓𝟐𝐦𝐦, kurš ir izturīgs, un daudzus gadsimtus tiek izmantots ne tikai kā celtniecības materiāls,🔨 bet arī kā dekoratīvais elements. Izturību klinkeram dod ilga apdedzināšana augstā temperatūrā. Krāsu izteiksmībā tas nav salīdzināms ar asfalta melnumu🌚 vai betona bruģa blāvajām krāsām. Tāpat ne asfalts, ne betona bruģis nav tik ilgmūžīgs kā klinkera bruģis.👌

Pirms

Pēc

6

Rīga (Bruģēšanas Darbi pagalmā)

Rudens sākumā veicam bruģa ieklāšanu daudzdzīvokļu mājas iekšpagalmā, pašā Rīgas centrā. Pēc siltumtrases ierīkošanas mēs veicam ģeotekstila iestrādi, šķembu pamatnes izbūvi un 6cm bieza bruģa “Color Mix Amber” 120 x 180 x 60mm ieklāšanu uz sīkšķembām. Kā mēs jau minējām klienti izvelējās “Color Mix Amber” jeb Dzintara bruģi, kurā pamatkrāsas ir dzeltens un sarkans, kas skaitās īstās rudens krāsas un perfekti iederas šajā pagalmā.
Pirms bruģa ieklāšanas izveidojam lietusūdens novadīšanas sistēmu no esošās notekas. Papildus atjaunojam ēkas cokolu 1 metra augstumā pa ēkas perimetru, un cokola daļā esošo logu arkas, kas ir bruģa uz zem bruģa līmenī, lai ne tikai pagalms, bet ari mājas daļa izskatās sakārtota.

Pirms

Pēc

b81cedcf-69fd-439b-b51d-6e895cb04a76

Ikšķile (Bruģēšanas Darbi pagalmā)

Šoreiz darbs norisinās Ikšķilē, kur vienas privātmājas pagalmā ieklājam 150 kvadrātmetrus bruģa “Prizma” 200 x 100 x 80mm. Saimnieks izvēlējās 2 krāsas pelēko un melno bruģi kas tika ieklāts skujas rakstā, kas bija lieliska izvelē tieši šajā pagalmā. Pirms bruģa ieklāšanas paceļam grunti uz augšu apmēram 60cm, veicam šķembu izbūvi 20cm biezumā sablīvētā veidā, un sīkšķembu slāņa izveidi 5cm biezumā, 2-8mm fr.

Pirms

Pēc

6

Jelgava (Bruģēšanas Darbi pagalmā)

Bruģēšanas darbi privātmājas pagalmā Jelgavā. Veicām vecās pamatnes demontāžas darbus, grunts apmaiņu, ģeotekstila ieklāšanu un šķembu pamatnes iestrādi. Darba izmantojam sīkšķembas 2-8mm uz kā ieklājam bruģi pelēka un brūna krāsa, pa perimetru iestrādājam ietvju apmales. Papildus izveidojam ūdens novadīšanas sistēmu no lietus notekam.

Pirms

Pēc