carn-kas-darza1

Carnikava (Bruģa ieklāšanā programmas “Kas dārzā” ietvaros)

Pavasarī mums sanāca ļoti interesanta un noderīga pieredze, piedaloties raidījumā “Kas dārzā”. Visai komandai par lielu izaicinājumu kļuva Carnikavas dārza izveide un labiekārtošana, jo šova dalībniekiem nebija nemazākās jausmas ko vēlās pagalmā, un ko mēs paši uz savu pieredzi izdarīsim ,lai saimniekus patīkami pārsteigtu.

Blakus mājai atrodas dīķis, līdz ar ko mums vajadzēja izveidot skaisti un kvalitatīvi nobruģētu krasta promenādi, kas tika arī labiekārtota, jo šī vieta šova dalībniekiem ir ļoti iemīļota un ikdienišķa ģimenes svētkiem. Darbā tika izmantoti šādi materiāli:
– Bruģis 8cm, Prizma 100x200x80
– Sīkšķembas 2-8mm, b = 8mm
– Šķembas 0/45mm , b = 220mm
– Neausts ģeotekstils 15Kn

Veicamo darbu saraksts:
– Esošās grunts norakšana
– Ģeotekstila ieklāšana
– Šķembu pamatnes izbūve
– Izlīdzinošās kārtas izbūve
– Bruģakmens ieklāšana
– Ietvju apmaļu betonēšana
– Lielo bortu betonēšana
– Smilts skalošana bruģakmens šuvēs
– Bruģakmens blietēšana
– Objekta sakopšana

Mums bija liels prieks sadarboties ar radošajiem cilvēkiem no TV3 raidījuma veidotājiem “Kas Dārzā” un, protams, Agneses komandu labiekārtošanas darbos (Dārzs Tev), gūstot pieredzi tāda veida projektā, un ir liels gandarījums par izpildīto darbu.

 

Pirms

Pēc

IMG_20201020_140229

Latvija (Bruģēšanas Darbi pagalmā)

2020 gada vasarā, mēs kopā ar “BK Fasādes veicam klinkera bruģa ieklāšanu objektā, ārpus Rīgas. Toreiz tika izmantots klinkera bruģis 𝐀𝐁𝐂 𝐑𝐞𝐜𝐤𝐞𝐫-𝐛𝐮𝐧𝐭 𝟐𝟎𝟎𝐱𝟏𝟎𝟎𝐱𝟓𝟐𝐦𝐦, kurš ir izturīgs, un daudzus gadsimtus tiek izmantots ne tikai kā celtniecības materiāls, bet arī kā dekoratīvais elements. Izturību klinkeram dod ilga apdedzināšana augstā temperatūrā. Krāsu izteiksmībā tas nav salīdzināms ar asfalta melnumu vai betona bruģa blāvajām krāsām. Tāpat ne asfalts, ne betona bruģis nav tik ilgmūžīgs kā klinkera bruģis.
Bildēs var apskatīt kā šis objekts izskatās 2022 gadā.

2022 gads.

17

Bruģa ieklāšana (Rīgas rajonā)

Skaists, gaumīgs un pārdomāts bruģa dizains, un tā konfigurācija objektā ( melnas ietvju apmales ar melnu prizma h = 6cm, ar taisnām maliņām (bez fāzes). Objektu plānojām un realizējam kopā ar Dārza Dizaina projekti, lai objekts būtu ne tikai nobruģēts, bet arī labiekārtots un apzaļumots. Pirms projekta uzsākšanas tika izrunātas gan klienta vēlmes, gan ņemti vērā mūsu praktiskie padomi.
Objektā ir nobruģēta braucamā jeb auto novietnes zona, iekārtotas taciņas apkārt mājai un dizainiski izveidots apaļš lauciņš speciāli kubla izvietošanai, un vasarā tas noteikti kļūs par galveno vietu pagalmā. Bildēs var apskatīt objekta sākumposmu un tikko pabeigto, velāk paradīsim kā tas izskatās jau pēc labiekārtošanas un apzaļumošanas.

Procesā

Pabeigts

brugis2022-1

Bruģa ieklāšana privātmājas pagalmā.

Senos laikos bruģa klāšanā izmantoja tikai samērā rupji apstrādātus dabiskos akmeņus, jo cilvēki novērtē akmens dabīgo skaistumu, tā izturību, estētisko izskatu un ekoloģiskumu. Sadarbība ar Dārza Dizaina projekti realizējam vienu ļoti interesantu objektu, kāda no privātmājām Pierīgā. Mēs no savas puses izveidojam ugunskura vietu, jeb apli, kur saimnieki varēs pavadīt siltas vasaras dienas, izmantojot to visdažādākām nolūkam. Objektā tika izmantots šķeltais laukakmens, kuru mēs papildus ielikām starp dobēm, veidojot papildus dekora elementu. Kā pēdējais posms tika veikta teritorijas apzaļumošana, ko profesionāli izpildīja DĀRZSTEV komanda

Pabeigts

lakst11

Skriveri (Atputas kompleksa izveide)

Viens no publiskiem objektiem, kur mēs veicam bruģa ieklāšanu.Izmantojot daudzkrāsaino bruģi un laukakmeņi, izveidojam ne tikai taciņas, bet arī plašu ugunskura vietu.  Šīs ir ir pilnvērtīgas atpūtas vietas izveide Skrīveros, ar ar māju, terasi, kublu un pirti. Sarkanais bruģīs perfekti izskatas kopā ar peleko, veidojot interesantu izskatu.

Pirms

Pēc

4

Rīgas rajons (Bruģa ieklāšana pagalmā)

Viens no mūsu pirmajiem objektiem vienā no Rīgas rajoniem, kur tika veikta bruģa ieklāšana. Veicamo darbu saraksts: grunts izvešana, ģeotekstila, šķembu, sīkšķembu ieklāšana. Pelekais bruģīs perfekti izskatas kopā ar laukakmeņi, veidojot interesantu izskatu.

Pirms

brugesana2021 (6)

Rīgas rajons (Bruģēšanas Darbi pagalmā)

Viens no augusta objektiem vienā no Rīgas rajoniem, kur tika veikta bruģa ieklāšana. Veicamo darbu saraksts: grunts izvešana, ģeotekstila, šķembu, sīkšķembu ieklāšana. Objektā tiks izmantots pelēks bruģis kas perfekti izskatīsies kopskatā.

Pirms

Дизайн без названия

Jelgava (Loka maģistrāles pārbūve)

SIA “Working Group” šogad piedālijas loka maģistrāles rekonstrukcijā, kura notika no Kalnciema ceļa līdz Jelgavas pilsētas administratīvajai robežai. Loka maģistrāles rekonstrukcijas gaitā tiek sakārtota ne vien tranzīta iela, bet arī vairākas blakus ielas, kas izmantotas kā apbraucamie ceļi, – tiek savestas kārtībā uz ielām esošās akas, izbūvētas jaunas ceļa apmales, ielas noasfaltētas.

Procesā

Pēc

bruga-ieklasana-darzini

Darziņi (Bruģēšanas Darbi pagalmā)

Viens no augusta objektiem Dārziņos, kur tika veikta bruģa ieklāšana. ⚒Veicamo darbu saraksts: grunts izvešana, ģeotekstila, šķembu, sīkšķembu ieklāšana. Objektā tiks izmantots pelēks un brūns bruģis “Bulciņa” 180x120x60mm. Sarežģījums šajā objektā bija tas, ka maz vietas un bija grūti piebraukt ar smagajām mašīnām,🚛 tādēļ katra krava bija jāplāno savā, precīza laikā.⏱️

Pirms

Pēc

IMG_20201020_140229

Latvija (Bruģēšanas Darbi pagalmā)

Rudens straujiem soļiem tuvojas ziemai, bet bruģa ieklāšanas darbi vēl turpinās pilnā sparā.⚒️ Pavisam nesen kopā ar “BK Fasādes veicam klinkera bruģa ieklāšanu objektā, ārpus Rīgas. Šoreiz tika izmantots klinkera bruģis 𝐀𝐁𝐂 𝐑𝐞𝐜𝐤𝐞𝐫-𝐛𝐮𝐧𝐭 𝟐𝟎𝟎𝐱𝟏𝟎𝟎𝐱𝟓𝟐𝐦𝐦, kurš ir izturīgs, un daudzus gadsimtus tiek izmantots ne tikai kā celtniecības materiāls,🔨 bet arī kā dekoratīvais elements. Izturību klinkeram dod ilga apdedzināšana augstā temperatūrā. Krāsu izteiksmībā tas nav salīdzināms ar asfalta melnumu🌚 vai betona bruģa blāvajām krāsām. Tāpat ne asfalts, ne betona bruģis nav tik ilgmūžīgs kā klinkera bruģis.👌

Pirms

Pēc