AnyConv.com__df180208-d9c2-4f62-817c-1a75a8bc045e

Privātmājas celtniecība

Privātmājas atjaunošana pēc negadījuma. Pirms un pēc. Bildes no darba procesa nepaspejam sataisīt jo būvejam mēs atrāk, neka spejam fotogrāfēt. Mājas izbūvei tika izmantoti gazbetona bloki, siltumizolācijai tika izmantota 10 cm akmens vate. Jumta konstrukcija tika izveidota no koka spatem un metāla dakstiņa profila, griesti siltināti ar berāmo vāti. Starpsienas tika izveidotas no dubultā reģipša un skaņas izolācijas pildījuma. Griestu konstrukcijas apšūšana veidota no metāla karkasa un reģipša apšuvuma. Nesošās sienas un ārsienas tika apstrādātas ar ģipša apmetumu. Grīdās ir izveidota koka lāgu konstrukcija, kas kalpo par stabilu pamatu praktiski jebkuram grīdas segumam. Mājas apkurei tiks izmantots granulu katls ar radiatoriem un atsevišķi stāvošs kamīns.

Pirms

Pēc

a78dff53-4992-4af8-a42d-84b2ee53ecf0

Fasādes renovācija Rīgas rajonā (Ventilējamas fasādes montāža)

Mūsdienu būvniecībā arvien lielāku popularitāti iegūst ventilējamās fasādes. Prasības ārējai ēku apdarei ietver uzdevumu risinājumus no funkcionālajiem līdz estētiskiem.
Ventilējamo fasāžu montāža ir nepieciešama, lai palielinātu ēkas izturību un dotu estētisko izskatu. Pateicoties šīm konstrukcijām sienas izlīdzinās un iegūst skaistu izskatu, bet ēka kļūst siltāka un drošāka.
Šogad vienā no Rīgas rajoniem veicām mājas fasādes renovāciju, kas tika veikta izmantojot ventilējamās fasādes risinājumu. Energoefektivitātes palielināšanai māja tika siltināta ar 15cm akmensvati un gala apdarei tika izmantoti koka imitācijas dēļi.
Papildus veicām arī bruģa ieklāšanas darbus pa mājas perimetru un izveidojām nelielu atpūtas laukumu.

Pirms

Pēc

ikskile-jumts-buvnieciba2020

Privātmājas celtniecība Ikšķilē (Jumta izveide)

Kā tapa jumts Ikšķilē! Bildēs var apskatīt kā izskatījās jumts dažādos celtniecības posmos! Jumta konstrukcijas izbūvei tika izmantoti – 150х100mm koka mūrlata, m12 vītņstieņi ar uzgriežņiem un divkomponentu ķīmiskā līme un C24 stiprības klases žāvēts kokmateriāls. Jumta segumam tika izmantoti plakanie māla dakstiņi.

Pirms

Pēc

betona laukuma izveide

Babite (Betona atputas laukuma izveide)

🍂Šoreiz vēlamies padalīties ar nedaudz citādāku objektu🤔 kur pasūtītājs velējas izveidot betona atputas laukumus pie savas privātmājas Babītē.🏡 Šajā pagalmā betons izskatās ļoti smuki un mūsdienīgi.👌 Salīdzinot ar bruģi betons ir dārgāks, izturīgāks un gaumīgāks.💥

Pirms

Pēc