METINĀTIE ŽOGI

setka-svarnaya-krupnaya_ico

Aizpildiet pieteikumu uz bezmaksas konsultāciju, speciālista izbraukšana un tāmes sastādīšana ir iekļauta

  Obligāti aizpildāmie lauki (*)

  Metināmo žogu veidi un montāžā

  Mēs piedāvājam dažāda izmēra metinātus, cinkotus sietus ruļļos. Metinātie žogu sieti ir ekonomisks risinājums teritorijas nožogošanai. Šim populārajam nožogojuma veidam ir daudzas priekšrocības, tas ir estētisks, kvalitatīvs materiāls, vienkāršs uzstādīšanā un apkalpošanā. Piemērots privātmājām, sabiedriskām vietām, industriāliem objektiem. Kvalitatīva metāla apstrāde nodrošina ilglaicīgu pretkorozijas aizsardzību.

  Metinātie sieta žogi ir izgatavoti no lodētas cinkotas stieples, kas, kopā sametinātas, veido ruļļa sietu. Tā garums ir 25 metri, savukārt sieta acis var piemērot teritorijas vajadzībām. Metināto sietu piestiprina pie apaļiem, profilētiem vai speciāliem stabiem. Teritorijas stūros, žoga sākumā un beigās izmanto atbalsta stabus, kuri novietoti 25 m attālumā cits no cita.

  Lai žoga siets būtu pasargāts no ārējās vides nelabvēlīgajiem apstākļiem, cinkotās stieples pārklāj ar aizsargpārklājumu PVC. Metinātie žogu sieti komplektējami ar sieta stiprinājumiem pie stabiem, kā arī komplektā iekļauti atbalsta stabi ar stiprinājumiem. Visiem žoga stabiem ir plastmasas jumtiņi, kas novērsīs jebkādu nokrišņu, putekļu vai gružu uzkrāšanos. Metinātos sieta žogus var ērti uzstādīt gan uz līdzenas, gan nelīdzenas virsmas. Pateicoties stiepļu cinka pārklājumam un stieples diametram, siets ir stingrs un nav pārlieku elastīgs. Uzstādot to uz nelīdzenas virsmas, vajadzīgajā vietā jānogriež siets, tādējādi tas spēs pielāgoties teritorijas slīpumam. Ieteicams stabus izvietot ik pēc 2,5-3,0M.

  Metinātā sieta žoga augstumu un garumu var piemērot katra klienta individuālajām vajadzībām. Izvēloties šādu žoga risinājumu privātmājas teritorijas norobežošanai kā pagaidu variantu, vasarā var apstādīt ar dažādiem vīteņaugiem, kas radīs ziedošas sētas izskatu.

  Uz lielāku apjomu  atlaides.


  Uzņēmumā darbojas arī šāda profila speciālisti, kas pēc visiem būvniecības procesiem veiks arī žogu un vārtu montāžu, realizējam jebkuras
  sarežģītības projektu no idejas līdz ”atslēgai”.

  Metināmo žogu bildes

  Aizpildiet pieteikumu

  Nosūtīet mums Jūsu kontāktus vai projektu un mēs piedavāsim Jums labākus risinājumus un izdevigākas cenas!


   Obligāti aizpildāmie lauki (*)

   Maksimālais faila izmērs: 2 MB. Atļautie paplašinājumi: jpg, jpeg, gif, png, pdf.