METĀLA KALUMĀ ŽOGI

kaltetie-zogi1

Aizpildiet pieteikumu uz bezmaksas konsultāciju, speciālista izbraukšana un tāmes sastādīšana ir iekļauta

  Obligāti aizpildāmie lauki (*)

  Kalti metāla žogi un montāžā

  Kaltas konstrukcijas ne tikai pilda aizsardzības funkcijas, bet arī tām piemīt mākslinieciskā vērtība. Šodien pastāv iespēja izvēlēties gatavu žoga vai uz pasūtījumu, kurš izstrādāts pēc individuālās skices. Lai pieņemtu pareizu lēmumu, ir nepieciešams pievērst uzmanību uz dažiem punktiem, kas ļauj klasificēt kaltus žogus: foto, tehniskie dati, kā arī montāžas īpašības.

  Žogi, kas ietver kalšanas elementus, izpelnās lielu popularitāti pateicoties savām īpašībām. Šāda veida konstrukcijas ir izturīgas, ilgmūžīgas un vienkāršas ekspluatācijā. Tāpēc izvēloties žogu priekš zemes gabala, ir vērts pievērst uzmanību kaltiem izstrādājumiem.

  Vispirms jāatzīmē, ka kaltie žogi atšķiras ar augstu uzticamības pakāpi. To ekspluatācijas laiks ir ievērojami augstākas, nekā citiem žogiem. Šāds izstrādājums kalpos ilgus gadus, jo īpaši, ja pienācīgi rūpēties par to.

  Kaltajām sētām ir rezistence pret postošo korozijas iedarbību. Sakarā ar to, tos izmanto paaugstināta mitruma reģionos.Doto konstrukciju pretestība pret temperatūras maiņām un citiem negatīviem apkārtējās vides faktoriem ļauj ekspluatēt tos skarbu klimatu apstākļos.

  Minēto sētu lielākās priekšrocības– reprezentabls izskats. Pastāv daudz stilistisko virzienu un risinājumu, kas ļauj izpildīt oriģinālus un ekskluzīvus žogus. Kalto žogu un vārtu foto ļauj novērtēt konstrukciju priekšrocības un to daudzveidību.

  Žogu sortiments, kuri tiek izrotāti ar kaltām detaļām, ir neticami plašs. Tas ļauj katram cilvēkam izvēlēties dizainu, kas piestāvēs konkrētai ainavai un apmierinās īpašnieku.

  Nenoliedzama izstrādājumu priekšrocība, ir tas, ka tos ir viegli izmantot, un nav nepieciešama īpaša aprūpe. Profilaktiskās apskates šajā gadījumā nav tik svarīgas. Vienīgais, kas nepieciešams, – laiku pa laikam attīrīt konstrukciju no netīrumiem. Ātra tīrīšana tiek veikta, izmantojot dārza šļūtenes un neprasa nopietnu piepūli.

  Lai iegādātos drošu un ilgmūžīgu kalto žogu, jums ir nepieciešams atcerēties svarīgus momentus. Konstrukcijas izturību atkarīgs no tā, cik blīvi izvietoti raksti attiecībā pret otru. Jo mazāks attālums starp elementiem, jo drošāka sēta, kura labāk pilda savas aizsardzības funkcijas.

  Uzņēmumā darbojas arī šāda profila speciālisti, kas pēc visiem būvniecības procesiem veiks arī žogu un vārtu montāžu, realizējam jebkuras sarežģītības projektu no idejas līdz ”atslēgai”.

  Pīto žogu bildes

  Aizpildiet pieteikumu

  Nosūtīet mums Jūsu kontāktus vai projektu un mēs piedavāsim Jums labākus risinājumus un izdevigākas cenas!


   Obligāti aizpildāmie lauki (*)

   Maksimālais faila izmērs: 2 MB. Atļautie paplašinājumi: jpg, jpeg, gif, png, pdf.