IEKŠDARBI

Būvniecības uzņēmums Working Group veic dzīvokļu un māju remontu ‘’līdz atslēgai’’. Mēs strādājam Rīgā un rajonos (60 km ap Rīgu). Kopa ar mums ir viegli realizēt jebkuru projektu, vai tas ir kapitālais dzīvokļa, mājas remonts vai arī kosmētiskais remonts. Mēs veicam ne tikai renovāciju un rekonstrukciju ( dzīvokļos un ēkās) , bet arī izbūvējam dažādas inženierkomunikācijas kā , piemēram, elektrības, ūdens, kanalizācijas, apkures sistēmas.
Kosmētiskais remonts pārsvarā ir tikai apdares atjaunošana – sienu, grīdas vai griestu pārklājumu nomaiņa, bez nepieciešamības veikt izmaiņas dzīvokļa inženiertehniskajās sistēmās vai mainīt to.
Kapitālais remonts atšķirībā no kosmētiskā nodrošina sarežģītāku un ietilpīgāku tehnoloģisko procesu, kas ietver darbu kopu par nolietoto konstrukcijas elementu nomaiņu vai pārbūvi un dzīvokļa komunikāciju modernizāciju.
Pareizi organizēts dzīvokļa un mājas remonts tiek veikts pa etapiem:
– Veco un nevajadzīgo konstrukciju/ komunikāciju demontāža, piemēram, grīdas, sienas, santehnikas, elektroinstalācijas, durvju un logu demontāžu. Ja, ir plānota dzīvokļa vai mājas pārplānošana, tad pirms darbu sākuma jābūt dokumentiem šo pārplānošanas darbu veikšanai !
– Tiek savilktas jauna inženierkomunikācijas, tiek uzstādīti jauni apkures radiatori, tiek veikta elektroinstalācija, ņemot vērā sadzīves tehnikas atrašanās vietas, kas prasa īpašu attieksmi (elektriskā krāsns, veļas mazgājamā mašīna).
– Apdares darbi – griestu, sienu izbūve/izlīdzināšana un krāsošanas kā arī grīdas izbūve/izlīdzināšana un gala apdares montāža. Šīs etaps ir vissvarīgākais. Tieši viņš prasa rūpīgo uzraudzību.
– Gala iekārtu uzstādīšana – virtuves, iebūvējamas mēbeles, santehnika utt.
– Dzīvokļa vai Mājas tīrīšana un nodošana pasūtītājam
Pēc objekta apsekošanas tiek sagatavots :
– Uzmērījums telpām
– Aprēķināti apjomi
– Materiālu un darbu izmaksu aprēķins

Mēs atzinīgi vērtējam klientu uzmanību remonta darbiem, pieļaujam veikt izmaiņas pēc viņa vēlēšanās jebkurā posmā, ja tas ir tehniski iespējams. Neatkarīgi no izmantota materiāla, mūsu darba kvalitāte vienmēr būs visaugstākajā līmenī, tāpēc dzīvokļu vai māju remonts ar mums ir maksimāli ērts, kvalitatīvs un viegls.
Kompānija Working Group veic ne tikai dzīvokļu un māju remontu kā arī piedāvā ražošanas ēku, komerctelpu, restoranu un kafejnīcu remontu un renovāciju!
Remonta izmaksas katram pasūtījumam tiek aprēķinātas individuāli. Uz izmaksām ietekmē montāžas darbi un izmantotie būvniecības materiāli. Lai precīzi aprēķināt cik izmaksas remonts, izmantojiet mūsu speciālista bezmaksas izbraukuma pakalpojumu.

Lai saņemt konsultācijas par dzīvokļa vai mājas remontu ( bezmaksas izbraukuma pieteikšana , uzmērīšana, tāmes sastādīšana, izmaksu saskaņošana, termiņu saskaņošana un ttt ) Lūdzām sazināties ar mūsu speciālistiem pa tālruni: +371 25148657; +371 28629057 vai rakstot e-pastu info@workinggroup.lv

Aizpildiet pieteikumu uz bezmaksas konsultāciju, speciālista izbraukšana un tāmes sastādīšana ir iekļauta

Obligāti aizpildāmie lauki (*)

MŪSU DARBI