Mājas svarīgākā daļa – labs un kvalitatīvs jumts! Mūsu 2019 gada objekts Salaspilī. Procesā un Pēc! Jumta rekonstrukcija jeb Jumta pilnīga demontāža un jauna jumta konstrukcijas izveide.

Kārtējais klients kuram ir veikta Jumta renovācijas darbi jeb jumta seguma maiņa ar papildus siltinājuma izveidi. Kopējā būvniecības procesā tika atjaunotas un pārminītas dažādas konstrukcijas un apdares, kā piemēram papildus nostiprināta jumta konstrukcijā, vējas kates pilnīga un daļēja nomaiņa, notekūdeņu sistēmas daļēja un pilnīga nomaiņa dažādos posmos un sniega barjeras montāža.
Objekta realizācija aizņemā pilnus 4 mēnešus jeb 16 darba nedēļas, jo darba apjoms bij ļoti apjomīgs, sarežģits un uz katra soļa atklājās papildus saredžījumi. Šāda situācija radās, jo būvniecības „treknajos gados” ēka tika uzbūvēta un pārdota, bet atsedzot jumtu sapratām, ka jumts ir siltināts ar (putuplastu 5cm) un pielīmēts ar putām un sprauga, kas rodās no putuplasta līdz spārei ir aizpūsts ar putām, kas radīja lielu,lielu, lieu izbrīnu un bojājumus ne vis ieguvumu jumta konstrukcijai un šādau darbu mēs pārtaisījām un atrisinājām klienta lielo jautājumu jeb neziņu kur paliek siltums un attiecīgi maks paliek plānāks. Problēma ir atrisināta, jumta konstrukcija ir atjaunota un pastiprināta, jauns jumta segums ir ieklāts „Valcprofils” bezskrūvju sistēma un siltuma zudumu iemesls ir novērsts ar attiecīgās siltumizolācijas iestrādi.

Procesā

Pēc