LOGI

Veicot kapitālo remontu uzņēmums Working Group piedāvā PVC, koka un alumīnija logu un durvju demontāžu un montāžu. Mūsdienīgo logu montāža ir ne tikai veco logu nomaiņa uz jauniem. Mūsdienīgie plastikāta logi sastāv no sarežģītas konstrukcijas , kas sastāv no PVC profiliem, daudz slāņu stikla paketes ar speciālo sudraba jonu pārklājumu, kā arī tehnoloģisko un izturīgo furnitūru. Veicot pareizo montāžu, PVC logi efektīvi saglabā siltumu ziemā, bet vasarā padara telpu vēsāku, kā arī pasarga mājokli no ielu trokšņa.

Logu energoefektivitāte un siltuma saglabāšana ir atkarīga no kvalitatīva montāža un izmantotiem materiāliem. Atbilstošu izolācijas lentu izmantošana kopā ar augstas kvalitātes montāžas putām, sniegs pārliecību , ka logi kalpos ilgus gadus.

Remonta izmaksas katram pasūtījumam tiek aprēķinātas individuāli. Uz izmaksām ietekmē montāžas darbi un izmantotie būvniecības materiāli. Lai precīzi aprēķināt cik izmaksas remonts, izmantojiet mūsu speciālista bezmaksas izbraukuma pakalpojumu.

Logiem un durvīm ir dažāda kvalitāte, dizains un cena – tāpēc tas ir rūpīgi jāapsver kādu ražotāju izvēlēties, bet mēs ,protams, varam ieteikt un konsultēt Jūs! Lai saņemt konsultācijas Lūdzām sazināties ar mūsu speciālistiem pa tālruni: +371 25148657; +371 28629057 vai rakstot uz e-pastu info@workinggroup.lv

Aizpildiet pieteikumu uz bezmaksas konsultāciju, speciālista izbraukšana un tāmes sastādīšana ir iekļauta

Obligāti aizpildāmie lauki (*)

MŪSU DARBI