DURVIS

IEKŠDURVJU un ĀRDURVJU UZSTĀDĪŠANA
Mūsu speciālisti, kapitāla remonta ietvaros, rūpīgi izpildīs veco durvju demontāžu un veiks visus tehnoloģiski paredzētus darbus ātri un kvalitatīvi iepriekš saskaņojot visu montāžas darbu apjomu. Mēs stingri ievērojam durvju uzstādīšanas darbu secību, veicot visas paredzētas normas, kas nodrošina precizitāti un uzticamību.
Profesionālai iekšdurvju un ārdurvju uzstādīšanai ir virkne neapstrīdamo priekšrocību, pateicoties, kuriem durvis Jums kalpos ilgus gadus. Montāžas laikā svarīgs ir katrs sīkums, sākot no materiāla, no kura tiek ražotas durvis un beidzot ar sienu un grīdu līdzenumu un materiālu no kura tie uzceltas sienas.
Kvalitatīva logu un durvju uzstādīšana, tas ir labvēlīgs mikroklimats telpās, mājīgums un komforts, bet arī estētika jūsu mājās.

Remonta izmaksas katram pasūtījumam tiek aprēķinātas individuāli. Uz izmaksām ietekmē montāžas darbi un izmantotie būvniecības materiāli. Lai precīzi aprēķināt cik izmaksas remonts, izmantojiet mūsu speciālista bezmaksas izbraukuma pakalpojumu.
Logiem un durvīm ir dažāda kvalitāte, dizāins un cena – tāpēc tas ir rūpīgi jāapsver kādu ražotāju izvēlēties, bet mēs ,protams, varam ieteikt un konsultēt Jūs!

Lai saņemt konsultācijas Lūdzām sazināties ar mūsu speciālistiem pa tālruni: +371 25148657; +371 28629057 vai rakstot uz e-pastu info@workinggroup.lv

Aizpildiet pieteikumu uz bezmaksas konsultāciju, speciālista izbraukšana un tāmes sastādīšana ir iekļauta

Obligāti aizpildāmie lauki (*)

MŪSU DARBI